Leoš Mareš připravil pro svou maminku dovolenou snů. Budoucí trojnásobnou babičku vzal tam, kde ještě nikdy nebyla

Moderátor Leoš Mareš
Moderátor Leoš Mareš
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 10. 2021

Moderátor Leoš Mareš (45) je mužem, pro kterého je rodina nadevše. Manželka Monika Marešová (40), která aktuálně čeká miminko, není jedinou důležitou ženou jeho života. Pro svou maminku Lenku připravil dovolenou, jakou zažila zcela poprvé a pochlubil se společným snímkem z Dubaje.

Leoš Mareš v říjnu oznámil, že s manželkou Monikou Marešovou čeká prvního společného potomka. Miminko přijde na svět v březnu a bude moderátorovým třetím potomkem. Pro jeho maminku Lenku to znamená, že potřetí bude babičkou. Ještě než se tak stane, užijí si spolu dovolenou snů.

Moderátor je mužem, kteří rádi dělají velká gesta pro nejbližší. Proto ženu, která mu dala život, vzal na dovolenou do Dubaje a na Instagramu se pochlubil společným snímkem, kterým potvrdil, že se postaral o jedinečný zážitek. "Maminka poprvé v životě v Dubaji," okomentoval svůj snímek Leoš Mareš na sociální síti.

Dovolená v Dubaji rozhodně není ani pro jednoho z přítomných pouze o válení se na pláži, opalování a koupání v moři. Leoš Mareš se kromě snímku s maminkou pochlubil i videi, na kterých se věnuje adrenalinovému wakesurfingu. V pondělí pak dle video příběhu zvaného instastories rodinka tráví čas na výstavě Expo Dubai.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.