Leoš Mareš sdílel video teprve 8letého chlapce. Na něm dítě rapuje jeho velký hit s Karlem Gottem

Nextfoto
Leoš Mareš je náš přední moderátor
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 3. 3. 2021

V médiích je často zmiňován negativní vliv celebrit na mladší generaci, ale sláva a úspěch se dá využít i opačným způsobem. Náš přední moderátor a oblíbená osobnost českého showbyznysu Leoš Mareš (44) je ukázkovým příkladem, protože přesto, že v minulosti už mnohokrát mluvil o tom, že se nepovažuje za zpěváka, i v hudebním světě je pro mnohé velkým vzorem. Hit, na kterém spolupracoval s legendárním Mistrem Karlem Gottem (†80), si vyzkoušel zarapovat teprve osmiletý chlapec, který je fanouškem.

Leoš Mareš započal svou kariéru jako moderátor v rádiu, ale postupem času se ukázalo, že jeho schopnosti a talent sahají mnohem dál. Má za sebou nespočet moderací televizních soutěží a pořadů a začal se věnovat také hudbě. Svou famózní koncertní show se mu podařilo vyprodat O2 Arénu a přesto, že jeho hity válcovaly hitparády a není snad člověka, který by alespoň jeden neznal, vůči vyjádření o tom, že je zpěvák, zůstává s pokorou skromný a nepovažuje se za něj.

Jako dvojnásobný otec synů Jakuba a Matěje, které má s bývalou manželkou Monikou Marešovou (46), má kladný vztah k dětem. Proto není divu, že je i pro ně vzorem a inspirací. Důkazem toho je video, které sdílel na svém oficiálním profilu.

Na něm osmiletý chlapec před televizní obrazovkou, kde Leoš Mareš rapuje v písničce Být stále mlád (původně skladba Forever Young skupiny Alphaville, kterou natočil s legendou české hudební scény Mistrem Karlem Gottem), napodobuje známého moderátora a na jeho věk mu to opravdu jde. Je vidět, že Leoš Mareš má i malé fanoušky, které motivuje k hudbě a pro něž je zkrátka vzor.

Strach o život vlastního dítěte je asi ten nejhorší, který může člověk zažít. Rodina teprv...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu