Leoš Mareš se pochlubil dcerkou, která slaví 5 měsíců na světě. Snímek rozkošné Alex rozněžní každého

Leoš Mareš
Leoš Mareš
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 8. 2022

Oblíbený moderátor Leoš Mareš (46) a jeho manželka Monika (41) se letos v březnu stali rodiči. Jejich dcerka Alex byla nedávno novorozeně, snímky zveřejňované pyšnými rodiči ale ukazují, že roste jako z vody. S každým dalším měsícem na tomto světě je navíc roztomilejší. "Oba rodiče sleduji na Instagramu a moc jim fandím, dcera se jim skutečně povedla," řekla pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka Šárka Vaňková (34).

Leoš Mareš si užívá své třetí otcovství. Synové z prvního manželství jsou už ve věku, kdy spíše než za rodiči létají za kamarády, dcerka Alex ale bude pozornost maminky a tatínka potřebovat ještě dlouho. Pro oblíbeného moderátora je navíc toto období výjimečné o to víc, že má dceru, neboť ty mívají sklony k tomu, aby byly tatínkovy holčičky.

Od momentu, kdy se Monika Marešová vrátila domů z porodnice, oba pyšní rodiče sdílejí na sociální síti Instagram dojemné momenty s dcerou, která je pro ně největším společným životním štěstím. Nyní Leoš Mareš sdílel snímek rozkošné Alex zamotané v ručníku. S rozčepýřenými vlásky a obrovským kukučem by okouzlila snad každého.

"Monice jsem moc přála, aby se dočkala miminka a aby to hlavně byla holčička, protože holčičky jsou nejlepší. Věřím, že i po mamince bude Alex krásná a hlavně zdravá. Oba rodiče sleduji na Instagramu a moc jim fandím, dcera se jim skutečně povedla," řekla pro ŽivotvČesku.cz historicky první stříbrná SuperStar Šárka Vaňková, která se s Leošem Marešem zná už od dob, kdy moderoval hudební hitparádu Eso.

Monika a Leoš Marešovi jako by byli pro rodičovský život přímo stvořeni. Přestože oba mají kariéry vyžadující mnoho času, své dceři se věnují na maximum. Komu je více podobná, to ukáže teprve čas, ale už nyní je jasné, že po mamince dostala do vínku krásu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.