Leoš Mareš se pochlubil těhotenským bříškem své manželky. S andělskými křídly v obtažených šatech jí to moc sluší

Leoš Mareš s manželkou Monikou
Leoš Mareš s manželkou Monikou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 10. 2021

Leoš Mareš (45) před pár dny oznámil radostnou novinu. A to, že s krásnou manželkou Monikou (40) jsou v očekávání prvního společného potomka. Teď populární moderátor zveřejnil snímek, na němž jeho osudová žena se poprvé veřejně pochlubila zakulacujícím se bříškem. "My baby," okomentoval dojemnou fotografii moderátor, na němž má Monika Marešová andělská křídla vytvořená osvětlením.

Aktuálně je manželka Leoše Mareše na dovolené ve Španělsku. A tak je zřejmé, že snímek dostal moderátor na dálku, protože zůstal v Česku.

Přesně 5. února 2018 si pohledný pár řekl své »ano« v nádherném prostředí kostela v Litomyšli. Manželé spolu už oslavili tříleté výročí od chvíle, co prožili svůj pohádkový svatební den. Ale nyní se jejich vztah posunul na další úroveň, která souvisí s početím potomka.

Na instagramovém profilu hvězdný moderátor SuperStar, Esa a dalších úspěšných televizních show informoval obrázkem čápa s uzlíčkem štěstí v podobě miminka o tom, že se stane již trojnásobným otcem. Z předchozího manželství s Monikou Marešovou (46) má již dva syny – patnáctiletého Jakuba a mladšího Matěje (11).

Teď se Leoš Mareš pochlubil znovu, a to milým snímkem své druhé manželky, která poprvé ukázala své zakulacující se bříško.

Otázkou zůstává, zda to bude i potřetí chlapec, nebo tentokrát dojde na změnu a Leoš Mareš přivítá na světě holčičku - první dceru. Nejdůležitější však je, aby těhotenství jeho manželky proběhlo v pořádku a ona i děťátko se těšily pevnému zdraví.

Ke šťastné události se již dříve vyjádřil herec, moderátor a zpěvák Roman Vojtek. "Já Leošovi přeji, ať zvládne to druhé kolo. On už má poměrně velké děti, tak doufám, že si vzpomene na všechny přebalovací techniky, uklidňovací techniky, které k děťátku patří. Já mu to ze srdce přeji, protože něco podobného jsem před jedenácti měsíci zažil také, když se mi s odstupem pěti let narodil syn. Je to menší odstup než u Leoše, ale i proto to hezky vnímám a prožívám a ze srdce jim přeji, ať hlavně všechno dobře dopadne a jejich dítě je zdravé, protože to je nejdůležitější," popřál moderátorovi a kolegovi skrze redakci ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.