Reklama:

Leoš Mareš svlékl triko a ukázal postavu snů. Po půlroční dřině vypadá moderátor výborně

Autor: Instagram Leoše Mareše |
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 31. 1. 2024

Moderátor Leoš Mareš už od léta dře na svojí fyzičce. Jeden z důvodů, proč v sedmačtyřiceti letech několikrát v týdnu trénuje s osobní trenérkou, je Marešovo chystané turné po Česku. Aby jeho tělo zvládlo fyzicky náročná představení, musel se dostat oblíbený »spíkr« do výborné kondice. To se mu podle nejnovějšího videa na jeho instagramovém profilu povedlo. Fanouškům předvedl svůj v pořadí 100. trénink a ukázal, kolik zvládne kliků. Marešovo snažení a aktuální fyzickou kondici pro ŽivotvČesku.cz zhodnotil kulturista Filip Grznár.

Reklama:

Oblíbený moderátor Leoš Mareš už není žádné tintítko. Od srpna pravidelně trénuje a dřina přináší kýžené výsledky. Ve videu na Instagramu v takzvaném »reelu«, které zachycuje jeho 100. trénink, věhlasný moderátor ukazuje, v jaké formě se aktuálně nachází - lze si ho přehrát i výše.

Reklama:

Leoš Mareš, který letos chystá turné po českých kulturácích a menších sálech, má bezpochyby lepší kondičku než »zamlada«. Každodenní tréninky jsou na slavném moderátorovi vidět. O aktuální fyzičce oblíbeného »spíkra« promluvil pro ŽivotvČesku.cz zápasník MMA a kulturista Filip Grznár.

"Každý pohyb je skvělá věc. Myslím, že Leoš je důkazem toho, že v každém věku se dá na sobě makat. Král fitness asi nebude, ale rozhodně se musí cítit skvěle. A o tom to je," uvedl pro ŽivotvČesku.cz známý český kulturista a MMA zápasník Filip Grznár s tím, že s věkem je každý trénink těžký, ale kdo hledá cestu, tak ji najde.

Leoš Mareš
Leoš Mareš
Foto: Nextfoto
Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: