Leoš Mareš ukázal první fotku celé šťastné rodinky. Dcera po slavném tatínkovi zdědila šibalský pohled, po mamince krásu

Leoš Mareš s manželkou Monikou Marešovou
Leoš Mareš s manželkou Monikou Marešovou
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 7. 2022

Populární moderátor Leoš Mareš (46) se dočkal dcery Alex před necelými 4 měsíci, kdy ji na svět přivedla jeho druhá žena, bývalá módní redaktorka Monika Marešová (41). Ale až nyní se rozhodl všem, co ho sledují na sociálních sítích, ukázat společnou fotografii spokojené rodiny. Je tak zjevné, že finalistka SuperStar Šárka Vaňková měla pravdu, když pro ŽivotvČesku.cz řekla, že věří, že malá bude krásná po mamince.

Pro Leoše Mareše je dcera Alex již třetím dítětem, s bývalou ženou Monikou Marešovou, dříve Poslušnou (47), má ještě dva syny - Jakuba (16) a Matěje (13). Až nyní si po boku druhé manželky ale rodičovství opravdu vychutnává a je vidět, že ho péče o miminko baví.

Celá rodina nyní tráví začátek prázdnin na moderátorově chalupě v jižních Čechách, kde si užívají pěkného počasí a koupání. Možná právě dovolenková nálada zpěváka »donutila« zveřejnit roztomilé snímky ze soukromí. Na prvních dvou je s dcerou sám, ale na posledním už pózuje i Monika.

Konečně tak mohou všichni hezky zblízka porovnat, komu je malá více podobná. I když se většina sledujících shodne na tom, že je Alex celý tatínek, s Monikou podobu také nezapře.

Jasno o tom měla i Šárka Vaňková. "Věřím, že po mamince bude Alex krásná a hlavně zdravá. Oba rodiče sleduji na Instagramu a moc jim fandím, dcera se jim skutečně povedla," řekla už dříve pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka, která v první řadě soutěže SuperStar skončila na krásném druhém místě a s Leošem se zná už pěknou řádku let.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.