Leoš Mareš ukázal tělo bez trička. U své výrazně útlé postavy okomentoval pravé prso, označil ho za stařecké. O rovnováhu věku se postarala dcera

Monika Marešová a Leoš Mareš
Monika Marešová a Leoš Mareš
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 5. 2022

Leoš Mareš (46) v pátek večer řádil v rámci svého několikrát přeloženého koncertu v pražské O2 areně, která je jednou z nejmodernějších hal v Evropě, a podle snímku, kterým se v sobotu odpoledne moderátor pochlubil, vše dopadlo nad očekávání. Na fotografii moderátor odhalil horní partii svého těla bez trička, a jak je u něj zvykem, nechyběla ani milovaná dvouměsíční dcera, kterou odbivují nejen samotní rodiče, ale i jejich přátelé a známí - příkladem zpěvák Jan Bendig (28) pro ŽivotvČesku.cz již dříve uvedl, že malá Alex je úžasné miminko.

Dojemným snímkem s dcerou, ze kterého nahé tělo slavného spíkra s hastagem »Stařecké Prsíčko« dělá téměř umělecké dílo, se pochlubil v sobotu v ospoledních hodinách Leoš Mareš. "Dneska se mi vstávalo prostě krásně," připojil komentář k fotografii, která zachycuje kombinaci věkového rozdílu, rodičovské lásky, a odhadovat se dá i radosti z uskutečněného pátečního koncertu v pražské hale.

Na něm samozřejmě nechyběla Monika Marešová (41), která dorazila podpořit svého manžela bez dcery, což uvedla v příspěvku na svém Instagramu v takzvaném příběhu, jehož životnost je 24 hodin.

I když je ze zveřejněných fotografií pyšných rodičů patrné, že s dcerou rádi tráví každou chvilku, tentokrát malá Alex spíše uvítala postýlku a pořádný spánek, než sledování svého otce v O2 Areně. Pomoc s hlídáním mimochodem nabídl rodině v minulosti zpěvák Jan Bendig (28), který čas od času hlídá například dcerku své dobré kamarádky Moniky Bagárové (27), která žije v jeho těsném sousedství. Ale v tomto případě je nepravděpodobné, že by laskavost zpěváka pyšní rodiče využili.

"Je to úžasné miminko, hlavně že je zdravá a že jsou oba rodiče šťastní. Alex je nádherná a doufám, že Monika a Leoš s ní budou zažívat jenom a jenom zábavu. S hlídáním, které jsem nabízel, nemám vůbec žádný problém a rád se toho ujmu. Myslím ale, že mají spoustu jiných a mnohem bližších lidí, kterým Alex rádi svěří," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jan Bendig jako odpověď na otázku, zda již svému slibu dostál.

Leoš Mareš a Monika, za svobodna Koblížková, se brali v roce 2018. Malá Alex je jejich první společné dítě. Monika se přitom stala maminkou poprvé, zatímco Leoš má již z předchozího vztahu dva dospívající syny, Matěje (13) a Jakuba (16).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.