Reklama:

Leoš Mareš ve Varech prožil své poprvé: Odbarvil si vlasy na blond

Leoš Mareš
Leoš Mareš
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 7. 2024

Moderátor Leoš Mareš se ve středu ocitl s manželkou v Karlových Varech. Monika Marešová si mimo jiné střihla i focení s Benediktem Renčem, který pro módní magazín vyfotil i Leoše jen s polštářem. Divoké focení se rozhodl známý spíkr ještě okořenit a rozhodl se, že si poprvé v životě obarví vlasy na blond. Proměnu, kterou se pochlubil Mareš na sociální síti Instagram, okomentoval pro ŽivotvČesku.cz módní stylista Kája Pavlíček.

Reklama:

Synové Leoše Mareše Jakub a Matěj se před nedávnem jeden po druhém odbarvili na blond. Po jejich vzoru sáhl po peroxidu i Leoš Mareš. Ten se rozhodl k radikální změně v Karlových Varech, kde s manželkou fotili pro známý magazín Esquire.

Reklama:

"Tak jsme se tak nějak v rychlosti rozhodli s mojí ženou, že se poprvé obarvím," šokoval Leoš na svém instagramovém profilu. Jeho manželka ho však hned doplnila slovy, že ona se určitě nerozhodla a že s odbarvením nesouhlasí.

Po chvilce už ale kadeřník Martin Tyl nanášel Marešovi na vlasy odbarvovač. Během celého procesu odbarvování se Leoš Mareš s manželkou špičkovali. "Tvoje bývalá žena je taky odbarvená, tak to budete pěkná rodinka," rýpla si s humornou nadsázkou Monika Marešová.

Leošovou vlasovou proměnu, která je však dočasná, okomentoval pro ŽivotvČesku.cz stylista Kája Pavlíček. "Tak já myslím, že na léto se odbarvuje hodně lidí, je pravda, že ženy převažují. Sice Leošovi sluší jeho přirozená barva, ale jestli chtěl z nějaké recese nebo kvůli nějaké akci se nechat odbarvit, tak je třeba ho ocenit za odvahu," sdělil pro ŽivotvČesku.cz stylista hvězd, jenž sám nosí téměř celý život odbarvené vlasy.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: