Lešek Semelka: Žiji v izolaci, svět začal být enormně pokrytecký, byl už ale před pandemií

Hudebník Lešek Semelka
Hudebník Lešek Semelka
Foto: nextfoto.cz

Hudebník a otčím zpěvačky Heleny Zeťové (40) Lešek Semelka (74) současnou dobu nevnímá dobře, je si vědom polarizace společnosti, což podle něj nevěští nic dobrého. "Zdá se mi, že nejednota národa je zřejmá," řekl pro ŽivotvČesku.cz svůj pohled na dobu, která ovlivnila životy všech. Hitmaker patří do rizikové skupiny a netají se tím, že aktuálně žije s manželkou v izolaci.

"Radost ze současné doby nemám. Sleduji to, takové věci se stávají a musíme se s tím sladit. Vadí mi protesty lidí proti rouškám. Zdá se mi, že nejednota národa je zřejmá a nebude to jen koronavirem," řekl pro ŽivotvČesku.cz muž, který složil nejen řadu populárních hitů, ale zahrál si i v několika muzikálech.

Česko je v rámci Evropské unie podle počtu případů covidu-19 na milion obyvatel nejhorší, z celého světa je na tom hůře jen Andorra a Černá Hora. V celkovém počtu zemřelých je v EU na druhém místě a v celém světě třetí.

"Dívám se na to zpovzdálí, nikám nechodím, s nikým se nestýkám, žiji v izolaci. Svět je podle mě na špatné cestě, je pokrytecký, což už byl i před koronavirem, a to i kultura je zdeptaná dlouhodobě," zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz hudebník s nadějí v hlasem, že se lidé z doby poučí a změní své myšlení.

V Česku testy v pátek potvrdily 140 nových případů nemoci covid-19, což je zhruba o 50 mén...

Zavřít reklamu