Léto jsem trávila se synem na chatě a pomáhala seniorům, prozradila Bára Basiková

Zpěvačka Bára Basiková
Zpěvačka Bára Basiková
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 8. 2020

Už brzy televizní diváci spatří hvězdnou Báru Basikovou (57) jako účastnici talentové show na nejsledovanější tuzemské stanici. Zpěvačka s fenomenálním hlasem se poctivě připravuje a zároveň prozradila, jak si užila prázdninové dny. "Letos jsem u moře nebyla," řekla pro ŽivotvČesku.cz Bára.

Řada lidí si kvůli šíření koronavirové infekce odpustila dovolenou v zahraničí a podpořila českou ekonomiku tím, že zůstala v Česku. Mezi nimi i zpěvačka Bára Basiková, která se rozhodla, že prázdninové dny si užije na své milované chatě v jižních Čechách.

"Letos žádná dovolená nebyla vzhledem k současné situaci s koronavirem. Takže jsem trávila čas se synem na chalupě a pomáhala u nás na vesnici, protože jsem neměla práci," řekla pro ŽivotvČesku.cz velmi oblíbená zpěvačka s tím, že navštěvovala tamní domov seniorů, kde pomáhala starším lidem.

V polovině prázdnin se ale vrátila do Prahy, protože ji čekaly pracovní závazky. "Od konce července natáčíme pořad Tvoje tvář má známý hlas, kde jsem účastnicí. Pracujeme, zkoušíme a musím říct, že je to hrozně fajn," dodala Bára Basiková pro ŽivotvČesku.cz.

Bára dlouhé roky patří k předním českým zpěvačkám. Není tak pochyb, že soutěž s takovou účastnicí bude mít vysokou úroveň.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.