Léto strávíme na naší velké zahradě a v bazénu, říká Roman Skamene. Promluvil i o manželce, která o všem rozhoduje

Herec Roman Skamene
Herec Roman Skamene
Foto: Nextfoto

Léto v Česku přináší tropické teploty, a tak někteří upustí od vidiny dovolené u moře a zaměří se na prázdniny v tuzemsku. Herec Roman Skamene (66) patří ně a na dovolenou do tepla vyrazí až v zimě. "Mám zvláštní rodinu v tom, že všechno rozhoduje manželka. Jsem spíše řidič a pak už jenom sleduju, co bude následovat," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Pro herce a mimo jiné představitele »veksláka« z kultovního filmu Bony a klid Romana Skamene, jsou důležitější věci než plánování dovolené. To má totiž v rukou jeho manželka Renata (56), se kterou má dvě už dospělé děti – syna Roberta a dceru Sandru.

"Mám zvláštní rodinu v tom, že všechno rozhoduje manželka. Ani nevím, kam pojedeme. Ona plánuje, co budeme jíst, kam půjdeme a také dovolenou. Jsem spíše řidič a pak už jenom sleduju, co bude následovat. Nejraději jsem zavřený na chalupě v přírodě," řekl Roman Skamene pro ŽivotvČesku.cz s tím, že hlavní slovo má v plánování léta jeho žena, kterou si bral ve svých 28 letech.

"V létě na dovolené nejezdíme, protože máme bazén, který má 30 °C, velkou zahradu - navíc je v Česku krásně, tak si to užijeme. Do zahraničí vyrážíme vždycky v lednu nebo v únoru, když se chceme ohřát. Většinou tak na dva týdny do teplých krajin, kde něco poznáme a můžeme chodit po památkách. Kam pojedeme letos, ještě přesně nevíme, ale začínám to plánovat. Minulý rok jsme přijeli zpět těsně před koronavirem, takže uvidíme, jaká bude situace," vyjádřila se manželka Renata Skamene pro ŽivotvČesku.cz.

Výlety se podle jejích slov konají pouze tehdy, když má její manžel tenisové turnaje. "Když ho přemlouvám, že bych chtěla na nějaké hrady a zámky, tak mi je řečeno, ať si najdu někoho jiného (směje se). Málokdy mi vyhoví," dodala pro ŽivotvČesku.cz.

Pokud by se konaly volby do Poslanecké sněmovny v červenci, tak by se podle průzkumu agent...

Zavřít reklamu