Reklama:

Letos na dovolenou nemůžeme, říká manželka šéfkuchaře Radka Kašpárka. Ukázala, jak jim syn roste jako z vody

Manželé Kašpárkovi s novorozeným synem Sebastianem
Manželé Kašpárkovi s novorozeným synem Sebastianem
Foto: Se souhlasem Radka Kašpárka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 6. 2021

Je to měsíc, kdy se rodina slavného šéfkuchaře Radka Kašpárka (39) rozrostla. Jeho manželka Andrea přivedla na svět chlapečka, který dostal jméno Sebastian. Po narození vážil 2 480 gramů a měřil 44 centimetrů. Pro ŽivotvČesku.cz dvojnásobná maminka prozradila, že letos se plány na dovolenou kvůli chlapečkovi musely odložit. "Letos dovolenou v zahraničí odkládáme, ta bude až v dalším roce," řekla pro ŽivotvČesku.cz sympatická Andrea Kašpárková.

Reklama:

Milovanou ženu a manželku Andreu poznal oblíbený porotce kuchařské televizní show a uznávaný šéfkuchař Radek Kašpárek před sedmi lety. Zásnuby proběhly v roce 2017, ale až loni 13. března stvrdili svoji lásku oficiálně sňatkem. Vztah posunuli ještě dále, protože se jim narodil zdravý chlapeček, který dostal jméno Sebastian - v původním významu se vykládá jako vznešený a ctihodný. Do vínku tak dostal vlastnosti, které jsou v životě muže skutečně důležité. Jeho svátek pak připadá na 20. ledna.

Reklama:

Oba pyšní rodiče si užívají synovu přítomnost. Dokonce Radek Kašpárek přiznal, že z práce chodí domu ještě raději, protože se mu splnil sen o synovi. Z předchozího manželství má dvě dcery, jeho současná manželka dceru. "Za kluka jsem strašně rád. Jinak by to byl doma samý babinec," řekl pro ŽivotvČesku.cz porotce ze slavné show pro amatérské kuchaře.

Letošní plány na dovolenou museli odložit. Ale alespoň z části si je vynahradí. "Letos na dovolenou k moři nemůžeme. Pojedeme k mým rodičům, Radkovým rodičům a pokud se povede, tak bychom třeba jednu noc strávili někde v Čechách. Zahraniční dovolenou letos ne, protože Sebastiánek je ještě maličký a bylo by to pro něj skutečně náročné. Ale příští rok si to vynahradíme," řekla pro ŽivotvČesku.cz manželka charismatického šéfkuchaře.

Oba manželé tak prožívají dojemné chvíle, které jsou neopakovatelné. Termín měla osudová žena Radka Kašpárka sice až v červnu, ale děťátko se rozhodlo přijít na svět o něco dříve.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: