Levandule z Harryho Pottera je v karanténě. 2měsíční miminko herečky Jessie Cave se nakazilo koronavirem

Miminko Jessie Cave má koronavirus
Miminko Jessie Cave má koronavirus
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 1. 2021

Onemocnění covid-19 si nevybírá, a tak se nevyhnulo ani teprve dvouměsíčnímu synovi britské herečky Jessie Cave (33), která je známá jako Levandule Brownová z úspěšné filmové série o Harry Potterovi. Varovala také před nebezpečným kmenem koronaviru, který se objevil ve Velké Británii.

Smutný pohled se naskytl fanouškům, kteří sledují britskou herečku Jessie Cave alias Levanduli Brownovou z Harryho Pottera na sociálních sítích. Na svém Instagramu totiž zveřejnila fotku svého teprve dvouměsíčního chlapečka Benjamina, který onemocněl covidem-19, jak uvedlo CNN.

Na fotce leží miminko v nemocničním pokoji, kde v tu chvíli hvězda potterovských filmů sledovala mimo jiné projev britského premiéra Borise Johnsona (56), který mluvil o novém lockdownu v Británii.

"Je v pořádku a daří se mu dobře. Naštěstí jsou tu opatrní a ostražití. Tenhle kmen je mimořádně silný a nakažlivý, takže doufám, že budou lidé v následujících týdnech extrémně opatrní," komentovala 33letá Jessie Cave fotku svého syna na Instagramu.

Herečka, která ztvárnila bradavickou studentku »zaláskovanou« do jednoho z hlavních hrdinů Rona Weaslyho, se objevila také ve fantasy Inkoustové srdce nebo romantické komedii Benjamin z roku 2018. Je už trojnásobnou maminkou, ale právě poslední porod pro ni byl hodně náročný. "Opravdu jsem nechtěla být v nemocnici tak brzy poté, co máme za sebou Benjaminovo traumatické narození," dodala v příspěvku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.