Libor Bouček bude otcem. Prozradil, jaká byla první slova, když se dozvěděl, že na cestě je miminko

Moderátor Libor Bouček s manželkou Gabrielou
Moderátor Libor Bouček s manželkou Gabrielou
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 1. 2021

Moderátor Libor Bouček (40) bude zanedlouho tatínkem. S třetí manželkou, půvabnou Gabrielou (29) čeká narození prvního potomka. S novinkou se nedávno pochlubil na sociálních sítích. Pro ŽivotvČesku.cz popsal, jaká byla jeho první slova, když se nádhernou zprávu o tom, že bude otcem, dozvěděl. "Myslím, že to bylo, že to je super, že to je skvělé," ohlédl se.

Moderátor už byl dvakrát ženatý. Jeho první ženou byla slovenská moderátorka Mariana Ďurianová, se kterou vstoupil do manželství v roce 2006 a o necelý rok později se rozvedli. Jeho druhou manželkou byla právnička Jana Hlaváčková, se kterou se oženil v roce 2009. Rozvod přišel o čtyři roky později. Nakonec štěstí našel po boku finalistky soutěže Miss Gabriely Bendové - s ní se připravuje na roli rodiče. V současnosti těhotenství manželky výrazně neprožívá, naopak se soustředí na den, kdy se stane hrdým otcem.

"Až se to stane, tak přijímám gratulace. Ale teď nic. Takže je klid. Můj pocit je zcela jasný a stabilní. A pocit se změní, až se miminko narodí," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz charismatický moderátor a ohlédl se za dobou, kdy se novinku od své osudové ženy dozvěděl.

"Když jsem se dozvěděl tu krásnou zprávu, vzhledem k tomu, že to už je sedm měsíců zpět, tak si to moc nevybavuji. Ale myslím, že to bylo, že to je super, že to je skvělé," dodal pro ŽivotvČesku.cz jeden z nejlepších českých »spíkrů«.

Libor Bouček patnáct let pracoval na rozhlasové stanici Evropa 2, před časem se stal výraznou tváří televizního kanálu CNN Prima News. V roce 2019 se potřetí oženil s pohlednou finalistkou soutěže Miss.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu