Libor Bouček zhodnotil Zlatou masku. Patří ke globálním senzacím televizního trhu, míní

Moderátor Libor Bouček
Moderátor Libor Bouček
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 9. 2020

Podzim ve znamení televizních novinek nabídl hned několik zajímavých pořadů. Mezi ně patří také »primácká« Zlatá maska. Post porotce přijal i talentovaný Libor Bouček (39), jeden z neúspěšnějších tuzemských moderátorů. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil, jak se mu nový koncept líbí.

Libor Bouček patří bezesporu mezi velikány české moderátorské scény. Kromě toho propůjčil svůj charismatický hlas řadě filmových a seriálových rolí jako dabér. Tentokrát však usedl na křeslo porotce a moderování přenechal zkušenému kolegovi Martinovi »Pyco« Rauschovi (42). Pro diváky představuje zábavná show zcela ojedinělý formát, což potvrdil i sám Bouček. 

"Pořad Zlatá maska patří ke globálním senzacím televizního trhu posledních dvou let. Je absolutně jiný než vše doposud a jsem rád, že jsem se na něm mohl podílet. Ostatně každé setkání s Jiřinkou nebo s Jakubem je skvostné. Jasným, ale bohužel nevyhnutelným handicapem je spojení Česka a Slovenska, které může být pro diváky komplikované vzhledem k obtížnému hádání osobnosti z jiné země. Ale vím, že další epizody byly zábavné a doufám, že se pobaví i diváci na obou březích Moravy," zhodnotil pořad a své účinkování Libor Bouček pro ŽivotvČesku.cz.

Zlatá maska vychází ze zahraničního formátu, který diváky nadchl natolik, že se v několika zemích stal doslova fenoménem. Na česko-slovenské verzi spolupracuje Prima s kolegy z TV JOJ, což poukazuje také na samotnou náročnost celého projektu, kdy porota složená ze slavných tváří shlédne vystoupení hvězdného hosta a musí uhádnout, kdo se skrývá za maskou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.