Linda Finková a Richard Genzer se pochlubili krásnou dcerou. Po mně má postavu, prsa po tatínkovi, vtipkovala pyšná máma

Linda Finková, Richard Genzer a jejich dcera Viktorie
Linda Finková, Richard Genzer a jejich dcera Viktorie
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 11. 2021

V pražském Hotelu U Prince proběhl v pondělí křest knihy Stará, tlustá, blbá, jednou z jejíchž autorek je herečka a zpěvačka Linda Finková (53). Ta na akci pozvala i svého někdejšího partnera Richarda Genzera (54) a společně se pochlubili krásnou dcerou Viktorií (20). "Ona má z nás to nejlepší, co si mohla z každého vzít," řekla pro ŽivotvČesku.cz Linda Finková a prozradila, co dcera zdědila po ní a co naopak po otci.

Přestože Linda Finková a Richard Genzer už dlouho netvoří pár, vychází spolu velmi dobře. I proto ho herečka a zpěvačka pozvala na křest knihy, které je spoluautorkou. Rodičům dělala společnost dvacetiletá dcera Viktorie, která jako by tatínkovi z oka vypadla.

"Ona má z nás to nejlepší, co si mohla z každého vzít. Třeba já mám malé oči, úzkou pusu, ale to si vzala z tatínka a ten má hezké velké oči a hezkou velkou pusu. Vlastně si opravdu z každého vzala, co potřebovala a co se jí hodilo," řekla pro ŽivotvČesku.cz Linda Finková.

Viktorie je velmi krásná mladá žena s nádhernou tváří a postavou jako lusk, kterou má po slavné mamince. Rodičům dělá samou radost, pyšní na ni jsou ale především proto, že kromě krásy oplývá i inteligencí.

"Po mně má třeba postavu. Teď samozřejmě ne, je mi přes 50 a je to u mě už trochu jinak, ale když jsem byla mladá, byla jsem štíhlá. To má po mně. Jo a prsa má po tatínkovi, ty má větší (směje se). Dělám si samozřejmě srandu, ale já jsem měla vždycky malá prsa a ona má hezká. Je krásná, mám z ní radost, ale ještě je chytrá, to je důležitější," dodala Linda Finková pro ŽivotvČesku.cz o své krásné dceři, která ve svém mladém věku musí odhánět zástupy nápadníků.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.