Linda Finková a Richard Genzer se pochlubili krásnou dcerou. Po mně má postavu, prsa po tatínkovi, vtipkovala pyšná máma

Nextfoto
Linda Finková, Richard Genzer a jejich dcera Viktorie
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 16. 11. 2021

V pražském Hotelu U Prince proběhl v pondělí křest knihy Stará, tlustá, blbá, jednou z jejíchž autorek je herečka a zpěvačka Linda Finková (53). Ta na akci pozvala i svého někdejšího partnera Richarda Genzera (54) a společně se pochlubili krásnou dcerou Viktorií (20). "Ona má z nás to nejlepší, co si mohla z každého vzít," řekla pro ŽivotvČesku.cz Linda Finková a prozradila, co dcera zdědila po ní a co naopak po otci.

Přestože Linda Finková a Richard Genzer už dlouho netvoří pár, vychází spolu velmi dobře. I proto ho herečka a zpěvačka pozvala na křest knihy, které je spoluautorkou. Rodičům dělala společnost dvacetiletá dcera Viktorie, která jako by tatínkovi z oka vypadla.

"Ona má z nás to nejlepší, co si mohla z každého vzít. Třeba já mám malé oči, úzkou pusu, ale to si vzala z tatínka a ten má hezké velké oči a hezkou velkou pusu. Vlastně si opravdu z každého vzala, co potřebovala a co se jí hodilo," řekla pro ŽivotvČesku.cz Linda Finková.

Viktorie je velmi krásná mladá žena s nádhernou tváří a postavou jako lusk, kterou má po slavné mamince. Rodičům dělá samou radost, pyšní na ni jsou ale především proto, že kromě krásy oplývá i inteligencí.

"Po mně má třeba postavu. Teď samozřejmě ne, je mi přes 50 a je to u mě už trochu jinak, ale když jsem byla mladá, byla jsem štíhlá. To má po mně. Jo a prsa má po tatínkovi, ty má větší (směje se). Dělám si samozřejmě srandu, ale já jsem měla vždycky malá prsa a ona má hezká. Je krásná, mám z ní radost, ale ještě je chytrá, to je důležitější," dodala Linda Finková pro ŽivotvČesku.cz o své krásné dceři, která ve svém mladém věku musí odhánět zástupy nápadníků.

Legendární herec Sylvester Stallone (75) ve svých filmech ztvárňuje většinou pořádné drsňá...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu