Lindsay Lohan se z dětské hvězdy změnila v dospělou ženu. Zákroky v obličeji skrývají bouřlivou minulost

Profimedia
Herečka Lindsay Lohanová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 1. 6. 2021

Herečka Lindsay Lohanová (34) se proslavila už jako roztomilé zrzavé děvčátko. Nejslavnější dětskou roli získala ve filmu Past na rodiče, kde hrála rovnou dvě postavy. Její kouzlo se společně s jejím hereckým rozsahem začalo ztrácet v dospělosti, kdy sklouzla ke skandálům. Užívala drogy, nadměrně pila alkohol a nejednou skončila i ve vězení. Dnes se snaží vrátit na vrchol, po letech průšvihů je její cesta ale trnitá.

Lindsay Lohanovou si mnozí pamatují jako dětskou a potažmo teenagerovskou herečku, jejíž hvězda začala v dospělosti strmě padat. Drogové a alkoholové skandály jí poškodily pověst a vzaly jí to, o co se mohla opírat - dobrou pověst a nevinný vzhled.

Stejně jako na řadu dalších dětských hvězd, i na Lohanovou dolehla tíha slávy. Uchýlila se k alkoholu a kokainu. "Byla to taková brána k útěku z reality. Než mě zatkli za držení drog, dala jsem si kokain asi desetkrát, maximálně patnáctkrát," řekla herečka moderátorce Oprah Winfreyové v jejím pořadu Oprah.

"Nebylo to tak, že bych byla závislá na kokainu. Ten jsem brala proto, že jsem po něm nebyla unavená a mohla jsem o to víc pít. Bylo to hlavně v období, kdy jsem chodila na jeden večírek za druhým. V mezičase jsem ani nemusela spát," svěřila herečka.

Přestože je Lindsay Lohanová dle svých slov už dlouho z problémů venku, stále má problémy se uchytit v oboru, který má ráda. "Nedostávám moc dobré role, lidé mi pořád nevěří. Já se ale opravdu snažím a už nikdy nechci být taková, jaká jsem bývala," vysvětlila dnes ne moc úspěšná herečka, která musela zkušenosti s návykovými látkami ve tváři zamaskovat lehkými zákroky.

Aktuálně se bývalé hvězdě přeci jen v něčem daří. V Řecku na Mykonosu má hotel, který má mezi návštěvníky úspěch. "Všichni jsou zvaní a věřím, že po pobytu u mě odjíždějí všichni spokojení. Zarezervovat si pobyt není problém jednoduše přes internet a na fotkách je vidět, o jak kouzelné místo se jedná," doplnila Lindsay Lohanová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu