Lisa Bonet slaví 53. Víc než polovinu života jí partnery závidí ženy z celého světa

Lisa Bonet se proslavila rolí Denise v Show Billa Cosbyho
Lisa Bonet se proslavila rolí Denise v Show Billa Cosbyho
Foto: Showpix.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 11. 2020

Americká herečka Lisa Bonet slaví 53. narozeniny. Talent nepochybně má, lidé ji ale znají spíše jako manželku dvou světových idolů. Lenny Kravitz a Jason Momoa mají dodnes u nohou zástupy fanynek, a jen Lisa může říct, že se za oba vdala.

Lisa Bonet se proslavila rolí Denise v Show Billa Cosbyho a na kontě má nespočet dobrých rolí. Svět ji ale zná především jako ženu, která dokázala učarovat hned dvěma mužským ikonám své doby.

Lenny Kravitz

V 80. a 90. letech byl Lenny Kravitz jedním z nejžádanějších mužů v hudebním průmyslu. Davy fanynek mu ležely u nohou, na jeho přízeň ale čekaly marně. Byl zamilovaný do Lisy, kterou si v roce 1987 vzal.

Už o rok později přišla na svět dcera Zoë, která se vydala ve stopách slavných rodičů a dnes úspěšně buduje hereckou i hudební kariéru.

V roce 1991 se pár rozešel a o dva roky později přišel rozvod. Lisa a Lenny spolu dokonale vychází a oba shodně tvrdí, že vztah a manželství uspěchali. Došlo jim, že si chtějí ještě užívat volnosti a rozloučili se v dobrém, bez hádek a bez zášti.

Jason Momoa

Lisa Bonet si svobodu skutečně užívala plnými doušky a znovu se rozhodla jít do dalšího vztahu naplno až v roce 2005. Tehdy poznala Jasona Momou a všechna opatrnost šla stranou.

V roce 2007 Lisa porodila holčičku a o rok a půl později přišel na svět chlapec. Až když se Momoa stal celosvětovou hvězdou díky roli v seriálu Hra o trůny a přijetím role Aquamana ve stejnojmenném filmu, rozhodl se s partnerkou oženit. Ano si řekli 10 let po narození prvního společného dítěte.

Jason skvěle vychází nejen s Lisy dcerou z prvního manželství, ale i s Lennym samotným. Jeden o druhém mluví jako o příteli a dokonce si dávají i dárky k narozeninám a Vánocům.

Šťastná žena jménem Lisa

Lisa Bonet měla to štěstí, že se mohla během svého života stát manželkou hned dvou idolů své doby. Ženy jí záviděly před více než 30 lety a některé z nich jí závidějí dodnes. S tak velkou rodinou a ideálními vztahy může své narozeniny slavit s dobrým pocitem a klidem na duši.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.