Lorelai z Gilmorových děvčat herectví omrzelo. Nestárnoucí Lauren Grahamová mění svůj život

Herečka Lauren Graham
Herečka Lauren Graham
Foto: Showpix.cz

Lauren Grahamová (53) během své kariéry hrála ve velké řadě filmů a seriálů, většině svých fanoušků se ale do paměti zapsala jako Lorelai z oblíbených Gilmorových děvčat. Herectví tuto nestárnoucí brunetku už nějakou dobu nenaplňuje a rozhodla se, že svůj život změní. Přiznala ovšem, že kamer se úplně nevzdá.

Seriál Gilmorova děvčata, který se zaměřuje na ne úplně tradiční vztah matky s dcerou, je oblíbený ve spoustě zemí celého světa a v Česku ho mají rády hlavně ženy a to téměř všech věkových kategorií. Jednou ze dvou hlavních hrdinek je Lorelai, kterou hrála Lauren Grahamová.

Grahamová během své herecké kariéry zářila ve filmech i seriálech, nový snímek ale nenatočila od roku 2016. Kamer se vzdát úplně nechce, nicméně má nový plán, kterému chce svůj budoucí život přizpůsobit. "Jako herečka jsem dosáhla všeho, co jsem si přála, ráda bych teď pomohla jiným,“ řekla v rozhovoru pro deník Indie Wire.

Takzvané Gilmorky byly natáčeny 7 let a konec nebyl pro Lauren příliš bolestivý. "Hodně se řešilo, že končíme, ale já jsem byla připravená jít dál a posunout se. Pak mi došlo, že já mám to nejlepší zřejmě za sebou. Už nikdy nebudu součástí něčeho, co je pro publikum tak důležité,“ vysvětlila herečka a dodala, že fanoušci jí dodnes děkují za to, co jim svou rolí Lorelai předala.

Oblíbená seriálová hrdinka si myslí, že je čas pomáhat ostatním hercům, aby dosáhli minimálně stejného úspěchu jako ona. "Chci lidi posouvat, to můžu dělat třeba jako producentka nebo režisérka,“ nastínila Grahamová své plány do budoucna.

V tuto chvíli je nejvíce zaujatá psaním. "Taková práce je na dlouho a není jednoduchá, ale chci sama něco vytvořit. Nechci jen číst scénáře, být prostředník. Mám v plánu pracovat na romantických komediích, v televizi je moc násilí, ráda bych to rozbila,“ doplnila odhodlaná Lauren Grahamová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu