Reklama:

Lucie a Jiří Šlégrovi oslavili 12 let vztahu a příchod roku 2023. Pochlubili se netradičním videem, jak si připíjí

Lucie Šlégrová a Jiří Šlégr
Lucie Šlégrová a Jiří Šlégr
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 1. 2023

V době, kdy se hokejový obránce Jiří Šlégr (51) s krásnou modelkou Lucií Šlégrovou (40, dříve Královou) seznámil, byli ještě oba zadaní. Láska ale vyhrála, oba podali žádost o rozvod a začali spolu žít. V roce 2015 se vzali a předloni se jim narodil syn Ron. A pohádka stále pokračuje, a to i v rámci silvestrovských oslav. Pár zveřejnil video, na němž velmi netradičně připíjí na rok 2023. Ještě předtím ale oslavil dvanáctileté výročí vztahu a bývalá vítězka soutěže Miss ČR z roku 2005 popsala, co jí na manželovi nejvíce imponuje. "Napadají mě na něj jen samé superlativy, až je to trapné," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Dohromady se dali Lucie Šlégrová a Jiří Šlégr v září 2010. Začátky vztahu ale nebyly jednoduché, modelka byla vdaná za podnikatele Zdeňka Kaufmanna (52), s nímž měla tou dobou dva malé syny. Bývalá manželka Jiřího Šlégra se zase s rozvodem nechtěla smířit a řešila jej přes média.

Reklama:

Nakonec ale vše dobře dopadlo, pár se vzal a pořídil si i společného potomka. "Neslavili jsme, je to sice výročí od doby, kdy jsme spolu začali randit, ale slavíme až výročí sestěhování, které připadá na 14. února, tedy na Valentýna. Kytičku jsem teď dostala, ale důležitější je pro nás to druhé datum," prozradila pro ŽivotvČesku.cz trojnásobná maminka, která se aktuálně pochlubila videem z oslavy příchodu nového roku 2023.

Krásné je, že i po tolika letech Lucie Šlégrová na svého manžela a bývalého olympijského vítěze pěje jen chválu. Našla v něm oporu a životní lásku, což v dnešní době nebývá samozřejmostí.

"Vážím si na něm snad všeho. Je to jeden z mála chlapů s velkým CH. Takový chlap, co byli dřív ve filmech, postavili se za svou ženu, starali se o rodinu. Je to můj filmový hrdina. On je nejen zlatej hoch z Nagana, ale taky zlatej manžel. Napadají mě na něj jen samé superlativy, až je to trapné. Moc si našeho vztahu a toho, že se máme rádi, vážím," dodala kráska pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: