Lucie Benešová pobavila videem, na kterém tančila jen v plavkách na přeplněném koupališti. Poradila dalším ženám, jak získat pro podobné akce odvahu

Lucie Benešová
Lucie Benešová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 7. 2022

Herečka Lucie Benešová (47) nezklamala a opět rozesmála fanoušky na sociální síti Instagram zábavným videem. Tentokrát zatančila ve sprše na přeplněném turnovském koupališti. Takovou odvahu by neměly ani mnohem mladší ženy. Sympatická blondýnka to vůbec neřeší a naopak další dámy povzbuzuje. "Nehleďte na to, co si myslí jiní," vzkázala přes redakci ŽivotvČesku.cz.

Rozhodně se nejednalo o první video, na kterém tančila v plavkách. Podobně už hvězda seriálu Slunečná řádila u bazénu na konci června, kdy se radovala z blížícího se konce školního roku a začátku prázdnin.

Nyní se rozjela před spoustou lidí na koupališti a video pak zveřejnila na svém instagramovém účtu. O svůj recept, jak překonat stud, se podělila s redakcí ŽivotvČesku.cz. "Je to jednoduché. Radujte se ze života v každém věku a nehleďte na to, co si myslí jiní," zněla rada půvabné herečky.

Navíc se zdá, že by taneček předvedla i v případě, že by se nepyšnila skvělou postavou, jako má teď. "O to by to bylo vtipnější,“ poznamenala se smíchem pro ŽivotvČesku.cz umělkyně, která svým humorem baví doma i manžela Tomáše Matonohu (51).

Krásnou figuru nicméně nemá zadarmo. "Přirozeně se hýbu, chodím s pejskama. V posilovně mě nepotkáte, ale od začátku roku cvičím pravidelně s obručí," popsala pro ŽivotvČesku.cz známá dabérka aktivitu, díky níž si udržuje pevné tělo.

Pohybu má ale dost i díky procházkám s kočárkem. Na konci dubna se totiž stala babičkou, když její dcera Sára (23) porodila malou Melánii.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.