Lucie Benešová se stane babičkou. Je to štěstí, když se klube nový život, svěřila herečka a ukázala krásnou dceru

Herečka Lucie Benešová
Herečka Lucie Benešová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 12. 2021

Krásná Lucie Benešová (47), aktuálně nejlépe známá jako rázná Róza ze seriálu Slunečná, bude babičkou. Její dcera Sára se příští rok stane maminkou, radostnou novinu herečka oznámila na sociální síti. Už nyní má jasno v tom, že dceři bude nápomocná a vnučku bude rozmazlovat. "Je to jiné, než mít ty každodenní starosti. Budu si z toho vyzobávat ty hezčí věci," řekla Lucie Benešová pro ŽivotvČesku.cz a popsala, jak se dozvěděla pohlaví vnoučátka.

Lucie Benešová a její manžel Tomáš Matonoha (50) se už zanedlouho stanou poprvé prarodiči. Celá rodina se raduje, že zanedlouho přibude miminko do rodiny. V očekávání je dcera Sára, kterou si manželé osvojil v roce 2007. Radostnou novinu herečka oznámila prostřednictvím sociálních sítí a gratulace od fanoušků i slavných kolegů se jen hrnuly.

"Je to krásný, to je vždycky štěstí, když se takhle klube nový život. Určitě máme jen pozitivní pocity, a celá rodina, nejen já," řekla pro ŽivotvČesku.cz nadšená nastávající babička Lucie Benešová. Pro ni i pro jejího manžela jde o první vnouče a tak je radost o to větší.

Sympatická herečka na sociální sítě umístila snímky z takzvané gender reveal párty, což je oslava, během které se přítomní originálním způsobem dozvědí pohlaví miminka. Tato zvyklost je oblíbená především v zahraničí, kde lidé například praskají balónky s modrými či růžovými konfetami či zapalují malé dýmovnice a čekají, jakou barvu kouře budou mít. Dcera Lucie Benešové se rozhodla pro dort, po jehož rozkrojení bylo jasno - čeká holčičku.

"Všichni jsme byli napjatí, nevěděly to ani děti, ani dcera s přítelem, nevěděli jsme to nikdo. Sára dostala do obálky od paní doktorky vzkaz pro cukrářku, jestli je to holčička nebo chlapeček, a přinesla jí to. Opravdu ani ona sama to nevěděla," popsala Lucie Benešová pro ŽivotvČesku.cz, jak napínavým okamžikem rozkrajování dortu pro všechny bylo.

Přestože miminko si na příchod na svět ještě chvíli počká, jedné z nejpohlednějších slavných blondýnek je už nyní jasné, že bude babičkou se vším všudy, dceři bude při ruce a holčičku bude náležitě rozmazlovat.

"Asi budu rozmazlovací babička. Tak to víte, je to jiné, než mít ty každodenní starosti. Budu si z toho vyzobávat ty hezčí věci a hlavně budu pomáhat, protože to bude potřeba. Jako jsem to měla s Luciánem a moje maminka mi byla nablízku, tak budu nablízku Sáře, když bude potřebovat," dodala usměvavá Lucie Benešová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.