Lucie Benešová si plní celoživotní sen. Pustila se do stavby skvostné nemovitosti na horách. Pojmenovala ji Beneška

Lucie Benešová
Lucie Benešová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 8. 2022

Sympatická herečka Lucie Benešová (48) minulý týden oslavila narozeniny a dopřála si nevšední dárek. Začala budovat roubenku na severu Čech, kterou chce do budoucna využívat k rekreaci celé rodiny. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, kdy by měla být stavba, kterou pojmenovala Beneška, dokončena. "Chtěla bych tam oslavit padesátiny," přiblížila zároveň v rámci svých budoucích plánů.

Představitelka barmanky Rózy ze seriálu Slunečná se pustila do stavby tradiční roubenky, jež by měla sloužit hereččině rodině, která je opravdu početná.

Blondýnka má totiž s manželem Tomášem Matonohou (51) tři potomky - Štěpána (16), Laru (10) a Sáru (23), z předchozího vztahu s Filipem Blažkem (49) pak ještě syna Luciána (25). Na jaře se navíc stala babičkou malé Melánie (3 měsíce).

Jelikož se všichni rádi scházejí, v dohledné době k tomu budou mít nový prostor na krásném místě v horách. "Je to takový můj celoživotní sen. Jedná se o klasickou roubenku, která zapadne do prostředí Jizerských hor a bude sloužit jako chalupa pro celou rodinu," svěřila se herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Než ale bude nové obydlí moci zařídit podle svého vkusu, nějaký pátek to ještě potrvá. Kompletně hotovo by podle plánu mělo být nejpozději do dvou let.

"Když bůh dá - finančně i zdravotně, chtěla bych tam slavit padesátiny," vyslovila pro ŽivotvČesku.cz své přání půvabná umělkyně, která se zahájením stavby pochlubila na sociální síti Instagram. Stejně tak ukázala dřevěnou sochu andělky v životní velikosti, která bude roubenku po jejím dokončení hlídat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.