Lucie Bílá prožila svátek lásky vedle svého šarmantní svalovce. Kytička proběhla, přiznal Radek Filipi

Radek Filipi s partnerkou Lucií Bílou
Radek Filipi s partnerkou Lucií Bílou
Foto: Archiv Lucie Bílé

Dáma s úchvatným hlasem vedle svého svalnatého ochránce září a kvete. Lucie Bílá (54) oslavila svátek všech zamilovaných po boku fešného přítele Radka Filipiho (37), který je trenérem a také mistrem světa v benchpressu. "Kytička proběhla," uvedl skromný přítel Lucie Bílé pro ŽivotvČesku.cz.

Rytíře, ochránce, road manažera a v neposlední řadě horu pevných svalů. To vše našla okouzlující zpěvačka s nezaměnitelným hlasem v sympatickém Radkovi Filipovi.

Bylo jasné, že pár, pro který věkový rozdíl není a nikdy nebyl žádnou překážkou, spolu bude slavit také Valentýna. A měli to moc krásné a romantické. "Kytička proběhla, prezentace už byla na Instagramu, dál bych to už nerozebíral, je to spíš jen naše," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Radek Filipi s tím, že více čtenáři jistě najdou na instagramovém profilu.

Radek Filipi podle svých slov pracoval jako řidič na pražském magistrátu, kde vozil úředníky. Pak se začal starat o pohodlí Lucie Bílé a stal se jejím manažerem. Stará se o její dobrou náladu a zajišťuje vše, co Lucie Bílá během koncertování a cestování potřebuje.

"Když je Lucka ve stresu, snažím se ji uvolnit, uklidnit, rozesmát a přivést na jiné myšlenky. Ráno vstává většinou dřív než já, má to tak nastavené. V práci je striktně za šéfovou, hlídá si, aby vše bylo perfektní a profesně dokonalé," přiznal svalnatý Radek Filipi již dříve v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou a dodal, že mu vůbec nevadí, že Lucie Bílá ho ve slávě zcela zastiňuje.

"Nemám komplex z toho, že je Lucie obrovsky úspěšná. Naopak jí hrozně fandím. Doufám, že je šťastná – to pro mě znamená ze všeho nejvíc. Stačí mi, když mě docení ona a když je spokojená. Pak jsem šťastný i já," prozradil tajemství úspěchu vztahu s populární zpěvačkou Radek Filipi.

Zpěvačka Lucie Bílá (55) vyrazila do společnosti u příležitosti tiskové konference ke spuš...

Zavřít reklamu