Lucie Bílá se pochlubila roztomilým synovcem. Malý Kája se ukázal ve stylovém křiváku jako rocker

Lucie Bílá
Lucie Bílá
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 11. 2020

Lucie Bílá (54) je naše přední zpěvačka a dvacetinásobná zlatá slavice. Sama je pyšnou maminkou 25letého syna Filipa Kratochvíla, kterého má s bývalým partnerem a producentem Petrem Kratochvílem (69). Ale díky bratrovi Karlovi Zaňákovi může plnit také roli tety, kterou si mimochodem nesmírně užívá.

Zlatá slavice prožívá i v nelehké době koronavirové krize hezké období především díky lásce partnera a trenéra Radka Filipiho (37), jejichž vztah vznikl v roce 2017. I když v polovině září veřejně promluvila o tom, že musí trávit čas v povinné domácí karanténě kvůli pozitivnímu výsledku na onemocnění covid-19, naštěstí neměla vážný průběh a z celé situace vyšla zdravá a v pořádku. Chvíli nato slavnostně otevřela Divadlo Lucie Bílé v centru Prahy, kterého se zúčastnila i oblíbená herečka Simona Stašová (65), která také prodělala koronavirus.

Interpretka hitů jako Láska je láska, Trouba nebo slavné písně Jsi můj pán legendárního hudebního skladatele Karla Svobody (†68) a textaře Zdeňka Borovce (†69) z muzikálu Dracula, je hrdá maminka už dospělého syna Filipa, se kterým má velmi krásné pouto a oba na sebe nedají dopustit. Její rodina se rozrůstá ze strany bratra Karla, který má dva syny a právě ten starší už začíná projevovat, že je pravý synovec zpěvačky, jejíž kariéra je spojena mimo jiné s rockovou hudbou a kapelou Arakain.

Lucie Bílá zveřejnila fotku malého Karlíka, syna bratra Karla, který se předvedl v koženém křiváku Harley Davidson, jaký nosí pořádní chlapi. "Máme to v rodině pořádný chlapy," okomentovala zpěvačka roztomilého synovce, který roste před očima.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.