Lucie Bílá ukázala milovaného tatínka. Zpěvačka s ním sdílí rysy ve tváři

Lucie Bílá
Lucie Bílá
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 3. 2023

Nedávno partner Lucie Bílé (56) Radek Filipi (39) řekl pro ŽivotvČesku.cz, že je jeho láska opravdu velmi podobná svému synovi Filipovi Kratochvílovi (28), který jako by jí z oka vypadl. Nyní se sama majitelka zlata v hrdle na sociální síti pochlubila fotografií, na které je zachycena se svým tatínkem. Na první pohled je přitom patrné, že spolu sdílí velmi podobné rysy ve tváři.

Tatínek zpěvačky Lucie Bílé Josef Zaňák (85) na svůj věk rozhodně nevypadá a i vzhledem k veselým očím a úsměvu by mu nejspíš většina lidí hádala o několik let méně. To samé platí také o oblíbené české zpěvačce, která se za léta své kariéry téměř nemění a stále jí to velmi sluší.

O víkendu se pěnice s neuvěřitelným hlasovým rozsahem pochlubila společnou fotografií s tatínkem, který má na první pohled velmi podobné rysy tváře a odzbrojující úsměv, který podědil také zpěvaččin syn Filip. Toho má Lucie Bílá s bývalým partnerem, hercem Petrem Kratochvílem (71), který již dlouhé roky žije s miss Pavlínou Babůrkovou (49).

"Filip má stejný úsměv jako Lucie," sdělil nedávno pro ŽivotvČesku.cz Radek Filipi (39), se kterým zpěvaččin syn vychází skvěle, i když není jeho biologickým otcem. Nyní je vidět, že se v jejich rodině jedná o dědičnou záležitost. Vřelý úsměv je zkrátka jejich doménou.

Podle Radka Filipiho je navíc velkou devízou jeho blízkých schopnost vcítit se do druhého. "Stejně jako Lucie má i Filip stejný přístup ke svému okolí. Je empatický," popsal pro ŽivotvČesku.cz, že v jejich rodině panují dobré vztahy.

Říká se, že dcery se často podobají svému otci, zatímco synové naopak matce. Nejvíce se to přitom projeví u prvních dětí, u dalších potomků už podoba obvykle nebývá tak výrazná. Podle některých teorií tím totiž příroda kompenzuje skutečnost, že většina mužů podvědomě touží, aby prvorozeným dítětem byl syn, zatímco většina žen by raději holčičku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.