Lucie Borhyová se u bazénu pochlubila dokonalou postavou. Naznačila, co dělá pro svůj vzhled

Moderátorka Lucie Borhyová
Moderátorka Lucie Borhyová
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 6. 2021

Jedna z nejpůvabnějších televizních moderátorek v Česku Lucie Borhyová (43) miluje léto a pohyb na čerstvém vzduchu. Fanouškům ukázala snímek od bazénu, kde vyniká její dokonalá figura. "Pro svůj vzhled popravdě nic zásadního nedělám," řekla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že ale miluje pohyb a má ho dostatek.

Dvojnásobné mamince už je sice přes 40, ale postavu má takovou, že by jí mohly závidět o generaci mladší dívky. Lucie Borhyová o sobě často říká, že miluje léto a poslední fotka je toho důkazem. Černobílé plavky odhalily, že na těle televizní moderátorky se kilogramy navíc hledají opravdu těžko.

"Opravdové léto," napsala ke snímku Lucie Borhyová, kterou nabíjí energií také vztah s mladším partnerem, kterým je Michal Smečka.

"Pro svůj vzhled popravdě nic zásadního nedělám. Je pravda, že pohyb mám ráda stejně jako třeba malování nebo vaření," sdělila moderátorka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že kvůli práci a rodině má přirozeného pohybu dostatek.

"Nenavštěvuji kosmetické salóny, není na to čas a sama doma zvládám pedikúru, manikúru a další věci. Co však přísně dodržuji, je poctivá péče o pleť. Hodně dbám na odličování, protože se v práci denně líčím a pleť je namáhaná. Když jsem hezky nalíčená, je třeba myslet také na dobré a kvalitní odlíčení. Ale že bych se sobě nějak extra věnovala, to určitě ne," prozradila pro ŽivotvČesku.cz sympatická dáma, která si uvědomuje, že mladistvá pleť ji vlastně živí, protože televizní diváci umí být hodně kritičtí. Lucie Borhyová ale moc dobře ví, že když člověk není šťastný uvnitř, tak žádné zkrášlovací procedury to nezachrání.

"Podle mě je to, jak člověk vypadá, především odraz vnitřku. Jak se cítíte, se poté odráží navenek," řekla pro ŽivotvČesku.cz žena, kterou diváci milují ve dvojici s Reyem Korantengem.

Bára Jánová (32) v letošním roce strávila několik dní v Dominikánské republice. To ale neb...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.