Lucie Borhyová se ukázala po boku sestry? Ne. Rychle se opalujeme, jinak jsme každá jiná, říká o své mamince moderátorka

Lucie Borhyová s maminkou Alenou (vpravo)
Lucie Borhyová s maminkou Alenou (vpravo)
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 10. 2021

Televizní moderátorka Lucie Borhyová (43) se ve společnosti ukázala s mladistvě vypadající maminkou Alenou (62) a prozradila, co mají společného a v čem jsou zcela rozdílné. "Já jsem klasický Beran, mamka je narozená ve znamení Vah, ale máme to prohozené, mamka se rozhoduje dobře, naopak já s tím mám někdy problémy," řekla stálice televizního zpravodajství pro ŽivotvČesku.cz.

Obě dámy spolu vyrazily pokřtít nové album Štefana Margity (65) a bylo vidět, že se v pražském Tančícím domě báječně bavily. Lucie svou maminku pochválila za to, že v ní má nejen oddaného rodiče, ale také kamarádku, které se vždy mohla svěřit.

"Maminka mi dává neustále nějaké rady a já jsem za to ráda. Je pro mě nejbližší člověk a musím říct, že to není jen maminka, ale také nejlepší a nejbližší kamarádka. Když potřebuji poradit, tak vždy volám nejdříve jí. Když jsem na nějakém životním rozcestí, tak jí vždy mohu zavolat a jsem za to vděčná," řekla půvabná moderátorka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že doma se vždy rodiče snažili věci řešit v klidu a s chladnou hlavou. Jedna z nejvýraznějších tváří televizního zpravodajství je ale přesvědčená, že divokou pubertou »netrpěla«.

"Myslím si, že mamka se mnou nikdy moc problémů neměla, já neprožívala žádnou divokou pubertu, maminka se mnou vždy všechny problémy řešila cestou pohovoru. Respekt z rodičů určitě mám, samozřejmě jsem jako dítě měla mantinely, co si dovolit mohu a co nemohu, ale všechno se řešilo komunikací," zavzpomínala na doby, kdy o kariéře televizní moderátorky ani nesnila, ale užívala si dospívání.

Když pro ŽivotvČesku.cz měla Lucie Borhyová říct, co všechno po mamince podědila, tak se začala smát, že toho vlastně moc není.

"Každý vidí, že jsme co se týče vzhledu rozdílné, já jsem modrooká blondýna, mamka má tmavé vlasy a tmavě hnědé oči... Ale jsme i hodně rozdílné, co se týče povahy. Já jsem klasický Beran, mamka se narodila ve znamení Vah, ale máme to prohozené, mamka se rozhoduje dobře, naopak já s rozhodností mám někdy problémy. Co máme stejné, je to, že se dobře opalujeme, vylezeme na sluníčko a jsme hned jako čokolády a nespálíme se. Obě si ale rády užíváme rodinného života v tom smyslu, že máme rády rodinné sešlosti, pořádáme rodinné oslavy, rády chystáme takovou tu domácí atmosféru, zapálit svíčky, »načančat« domov, to jsou věci, které určitě společné máme," prozradila pro ŽivotvČesku.cz maminka dvou dětí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.