Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec ukázali střípky ze svého soukromí. Jejich svatební video dojímá k slzám

Manželé Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec s dcerou.
Manželé Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec s dcerou.
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 9. 2021

Hokejista Tomáš Plekanec (38) a tenistka Lucie Šafářová (34) vstoupili do svazku manželského, o radostnou novinku se ve středu podělili s fanoušky na sociálních sítích. Novomanželka nyní zveřejnila i video ze svatby, jehož hudební podkres tvoří slib ve formě písně, kterou dle zadání hokejisty vytvořil písničkář Pokáč (31). Text je vskutku humorný, ale i romantický. "Šafi a Pleky, spolu navěky," zní v písni.

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová jsou rodiči téměř dvouleté dcery Leontýnky a nyní nově tvoří i manželský pár. Svatbu se jim podařilo utajit do poslední chvíle a promluvili o něm na sociálních sítích až poté, co veselka proběhla. Při té příležitosti se novomanželé podělili o dojemné fotografie ze svého velkého dne.

V neděli Lucie Šafářová potěšila fanoušky videem ze svatby, které hudebně doprovází píseň od hudebníka Pokáče. Tomáš Plekanec si od něj nechal složit slib, který jeho osudovou ženu rozesmál i rozněžnil. "Já se vymýšlím se slibem a můj muž to vyřešil takhle. Díky, Pokáči, hodně pobavila," napsala tenistka na Instagram.

Krátká píseň je plné láskyplných vět, ale má i humorné pasáže. "Tak skvělou ženu by chtěl mít každý, věřím že nám to vydrží navždy. A kdyby náhodou nám jednou došel dech, neboj, jsem zběhlý i v rozvodech," zní například v textu. "Jemu to neříkej, však tobě nechci lhát, mám tě víc než Jágra rád," zažertoval Pokáč v písni na hokejové téma.

Ze záběrů je evidentní, že svatba byla velmi romantická a užili si jak novomanželé, tak přítomní hosté. Po obřadu a hostině totiž došlo na zábavný večírek.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.