Lucie Šafářová zvěčnila svou rodinu na dojemné fotografii. Takhle doposud Tomáše Plekance viděli jen nejbližší

Lucie Šafářová
Lucie Šafářová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 6. 2022

Tenistka Lucie Šafářová (34) se na sociální síti pochlubila dojemným snímkem své rodiny, která sestává z hokejisty Tomáše Plekance (39), dcery Leontýnky (2) a nedávno narozeného malého Olivera. Fotografii, která vyloudí úsměv na tváři, pořídila dvojnásobná maminka během Dne otců. Při pohledu na ni nejednoho fanouška napadne, zda by dvojici neslušel ještě větší houf dětí než jen dvě. "Neplánujeme, ale zároveň se nebráníme, necháváme to na přírodě," uvedla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz tenistka.

S manželem Tomášem Plekancem se vzali před rokem, ale ve vztahu jsou již čtyři roky. Za tu dobu se jim narodila dcera Leontýna (2) a nedávno také syn Oliver. Z předchozího manželství se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (41) má navíc hokejista ještě dva syny, Matyáše (8) a Adama (6), v jejich domácnosti je tak pořád veselo.

Jsou tak chvíle, kdy se musí Lucie Šafářová pořádně ohánět, protože má kolem sebe rovnou čtyřčlennou smečku. Podle toho, jak se však talentovaná sportovkyně vyjadřuje, je nejspíš rodinný typ, dalším dětem by se totiž nebránila. "Miminku bychom se nebránili, ale nemohu říct, že ho plánujeme. Necháváme to hodně na přírodě a necháváme to plynout. Takže určitě neplánujeme, ale zároveň se nebráníme větší rodině," uvedla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že je tak možné, že se jejich rodina ještě v budoucnu rozroste.

Otcovství evidentně svědčí také jejímu manželovi, kterého s jejich dvěma společnými dětmi zvěčnila na Den otců, který letos připadal na 19. června. "Čtyři děti a zvládá je všechny v klídečku," nešetřila pohledná plavovláska na svého partnera chválou ve svém příspěvku na sociální síti Instagram.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.