Lucie Šlégrová otevřeně o své postavě: Ňadra mě trápila vždy. Kdybych jedla všechno, mám je o dvě čísla větší

Hokejista Jiří Šlégr a jeho manželka Lucie
Hokejista Jiří Šlégr a jeho manželka Lucie
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 9. 2021

Manželka bývalého hokejového reprezentanta Jiřího Šlégra (50) a Miss České republiky z roku 2005 Lucie Šlégrová (39) patří k ženám, které mají štíhlý pas a k tomu výrazný dekolt. Genetika jí dopřála figuru, po které touží miliony žen. Sympatická máma tří dětí ale přiznala, že s poprsím se dříve hodně trápila. "Vždy jsem chtěla hubnout, abych neměla velká prsa. Už jako holku mě velká prsa trápila a byla jsem z toho nešťastná," řekla pro ŽivotvČesku.cz a popsala, jak si postavu hlídá.

Lucie Šlégrová patří k ženám, které vzbudí pozornost na každé společenské akci, kde se objeví. Muže fascinuje její plný dekolt a ženám zůstává stát rozum nad tím, jak je možné, že k výraznému poprsí má tak štíhlý pas a vypracovaná lýtka.

Žena, která získala v roce 2005 titul Miss České republiky, přiznala, že dokonalá postava není zadarmo. Ve fitness centru ale okouzlující maminku tří kluků fanoušci nepotkají, větší šanci mají v přírodě.

"Do fitka jsem nikdy nechodila, ale od dětství jsem hodně tančila, chodila jsem na balet, na moderní tanec, na scénický tanec... Celé dětství i dospívání jsem se považovala za tanečnici. Pak přišly děti a zub času je na mém těle určitě znát. Nikdy jsem ale nechodila do fitness center. Jednou mě tam manžel vzal, já se tam rozbrečela, mám nějakou fobii a vždy jsem každému tvrdila, že v minulém životě mě musela zabít činka, protože jak slyším to cinkání, tak mám fakt panické stavy," řekla se smíchem pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, jak se na její figuře projevila pravidelná chůze.

"Mám hodně ráda turistiku. Do kondice, jakou jsem měla před porodem, mi pomohla chůze. Myslím si, že chůze je nejpřirozenější pohyb, takže jsem vzala kočárek a šestkrát týdně jsem vyrážela na trasu, která má asi 13 kilometrů a vždy jsem to rychlou chůzí zvládla za dvě hodiny. První měsíc to na postavě moc znát nebylo, z toho jsem byla zoufalá, ale pak se to zlomilo, je důležité vydržet," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz žena, kterou v pubertě trápila prsa, která se později stala velkou ženskou zbraní.

"Přiznám se, že jsem vždy chtěla hubnout, abych neměla velká prsa. Už jako holku mě velká prsa trápila a byla jsem z toho nešťastná. Když jsem hodně zhubla, tak to bylo vidět trochu i na prsou, ale jen trochu, mám to dané opravdu geneticky. Dnes už vím, že s tím pohnu minimálně. Kdybych jedla všechno, co mi chutná, tak mám 15 kilogramů nahoře a o dvě čísla větší prsa," řekla Lucie Šlégrová otevřeně a dodala, že vše u ní začíná hlídáním jídelníčku.

"Celý můj život si musím jídelníček hlídat. Nikdy jsem neměla dar, že bych mohla sníst cokoliv. Kdybych se nehlídala a jedla všechno, co mi chutná, tak budu vypadat úplně jinak. Nejsem ta modelka, která si dá svíčkovou a zajídá to čokoládou a není to vidět, já se musím hlídat a krotit. Občas zahřeším se zmrzlinou, tu mám fakt ráda, sednout si večer k televizi se zmrzlinou je prostě pohoda," doplnila s humorem okouzlující kráska.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.