Lucie Šlégrová podstoupila plastiku očních víček. Dlouho jsem se toho obávala, ještě nikdy jsem na operaci nebyla, přiznala

Lucie Šlégrová
Lucie Šlégrová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 2. 2023

Někdejší hvězda přehlídkových mol Lucie Šlégrová (40) se na sociální síti pochlubila fotografií, kterou pořídila poté, co podstoupila plastickou operaci očních víček. S redakcí ŽivotvČesku.cz se podělila o své dojmy ze zákroku. "Překvapilo mě, že to není nijak bolestivé," uvedla.

Plastická operace očních víček patří k těm nejběžnějším estetickým zákrokům, které podstupuje stále více mužů i žen. Jednou z nich je nyní také Miss ČR z roku 2005 Lucie Šlégrová, která si i po letech zachovává svůj půvab, a to i přes to, že je již trojnásobnou maminkou.

"Musím říct, že jsem se toho nejdřív hodně obávala, protože jsem si v nemocnicích nikdy moc nepoležela, nikdy jsem neměla nic zlomeného, nemám ani zkušenost s operací, takže jsem to dlouhou dobu brala tak, že je to zbytečné riziko," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz, proč jí trvalo nějaký čas, než se k operaci odhodlala.

Překvapilo ji zejména to, že zákrok nebyl nijak zvlášť bolestivý, a domnívá se, že není třeba se ho příliš obávat, pokud si člověk vybere skutečně zkušeného lékaře. Co ji překvapilo více, jsou příběhy a vlastní zkušenosti, o které se s ní podělily další ženy na sociální síti.

"Myslela jsem si, že dnes už nebude tolik lékařů - řezníků a že u tak běžné operace už budou komplikace minimální. Bohužel ale řada žen psala, že mají zkušenost špatnou. Za zákrok sice neplatily moc peněz, ale nyní mají třeba doživotně zjizvené oči," popsala pro ŽivotvČesku.cz Lucie Šlégrová, s čím se jí její fanynky svěřily.

"Já jsem si naštěstí vybrala dobře, a tak jsem s výsledkem spokojená. Jediný problém byl můj psychický blok, kdy jsem nejdřív měla špatný pocit z toho, že vám někdo něco řeže na očích. Ze zákroků souvisejících s očima a páteří mám totiž asi největší strach," řekla pro ŽivotvČesku.cz sympatická maminka.

S prvním manželem, kterým byl Zdeněk Kaufmann, jehož si vzala v roce 2008, má dva syny, Richarda (13) a Roberta (16). V roce 2015 se vdávala podruhé, a to za hokejistu Jiřího Šlégra (51). Spolu mají syna Rona.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.