Lucie Šlégrová ukázala snímek, jak její syn Ron roste jako z vody. Kráska zmínila ale jeden problém, který rodičům dělá mírnou starost

Lucie Šlégrová
Lucie Šlégrová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 12. 2022

Někdejší hvězda přehlídkových mol Lucie Šlégrová (40) je již trojnásobnou maminkou. Na sociální síti se nyní pochlubila fotografií se svým nejmladším synem Ronem (2) a pro ŽivotvČesku.cz promluvila o tom, jakou radost jí roztomilý chlapec dělá. "Je moc hodný, ale trápí nás trochu jedna věc, a to je spinkání," uvedla sympatická brunetka.

V roce 2005 se Lucie Šlégrová, tehdy ještě pod svým dívčím jménem Králová, stala vítězkou soutěže Miss České republiky a rozhodně patří mezi ty historicky nejkrásnější vítězky. Půvab jí rozhodně neubralo ani trojnásobné mateřství.

S prvním manželem, kterým byl Zdeněk Kaufmann, jehož si vzala v roce 2008, má dva syny, Richarda (13) a Roberta (16). V roce 2015 se vdávala podruhé, a to za hokejistu Jiřího Šlégra (51). Spolu mají syna Rona.

"Nemůžu uvěřit, že ho máme," okomentovala krásná modelka rodinnou fotografii, kterou zveřejnila na sociální síti Instagram. Na ní je zachycena spolu s manželem a nejmladším synem Ronem. Pro redakci ŽivotvČesku.cz promluvila sympatická brunetka o tom, jak si mateřství aktuálně užívá.

"Roník je úplně milionový, je vážně moc hodný. Jediný problém, který s ním máme, je ten, že málo spinká. Je mu dva a půl roku a ještě stále nevydrží spát v kuse celou noc," popsala radosti i strasti rodičovství Lucie Šlégrová pro ŽivotvČesku.cz.

"Co se týče vlastností, tak s manželem vedeme spory, po kom z nás Roník zdědil svou umíněnost. Oba dva tvrdíme, že po tom druhém," uvedla se smíchem pro ŽivotvČesku.cz Lucie Šlégrová, která se může pochlubit výstavní figurou.

Jak nedávno pro ŽivotvČesku.cz přiznala, dokonalá postava v jejím případě není zadarmo. Ve fitness centru ale okouzlující maminku tří kluků fanoušci nepotkají, větší šanci mají v přírodě, kde se ráda věnuje turistice. Chůze jí pomáhá udržet se v kondici. Pozor si dává také na to, co jí. Rozhodně prý není ten typ, co by mohl jíst cokoli, na co má zrovna chuť. Protože je ale disciplinovaná a drží své chutě na uzdě, odměnou jí je štíhlý pas.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.