Lucie Vondráčková dělá s mladším partnerem dobře. Odbornice na vztahy se zajíčky Monika Binias popsala výhody mladých mužů

Herečka, zpěvačka a dabérka Lucie Vondráčková
Herečka, zpěvačka a dabérka Lucie Vondráčková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 10. 2022

Zpěvačka Lucie Vondráčková (42) před časem přiznala nový vztah. I když nového partnera nejmenovala, bystří fanoušci si všimli, že se ve společnosti objevuje po boku o 18 let mladšího MMA zápasníka Zdeňka Polívky. Zatímco někteří zlí jazykové se na tento vztah dívají kriticky, influencerka a koučka životního stylu Monika Binias (50) je jiného názoru. Sama má s mladším partnerem zkušenost a vřele by ji všem ženám doporučila. "Mladší partner ženu táhne nahoru a dodává jí energii," uvedla pro ŽivotvČesku.cz a popsala, jaké jsou další výhody vztahu se »zajíčkem«.

Před čtyřmi lety se Lucii Vondráčkové rozpadlo manželství s hokejistou Tomášem Plekancem (39), se kterým má dva syny. Zatímco on našel štěstí po boku tenistky Lucie Šafářové (35), zpěvačka byla spojována s různými muži, například se svalnatým hokejistou Markem Peksou (32) nebo moderátorem Petrem Vojnarem (46).

Nedávno přiznala, že je znovu zamilovaná. Se Zdeňkem Polívkou (24), nadaným MMA bijcem, byla již několikrát spatřena na veřejnosti, a přestože sama nepotvrdila, že se skutečně jedná právě o tohoto muže, cvrlikají si o tom i vrabci na střeše. Zpěvačka s pohledným sportovcem strávila například večer v Dobříši, kde se konala akce, která se týkala bojových umění. Z události zápasník dokonce zveřejnil na sociální síti Instagram snímek, na kterém je dvojnásobná maminka Lucie Vondráčková zachycena po jeho boku.

Přestože muži, kteří si najdou mladší partnerky, jsou společností vnímáni jako úspěšní, na ženy, které mají mladšího muže, je ještě stále někdy nahlíženo spatra. Tento pohled však rozhodně nesdílí například influencerka a hvězda reality show Štiky Monika Binias (50), jejíž manžel Petr (26) je o polovinu mladší než ona.

"Mladší partner má většinou elán do života, optimismus, svou ženu táhne nahoru a dodává jí energii. Nechce být zalezlý doma, chce se mu cestovat, nic pro něj není většinou problém. Zkrátka je to obvykle něco úplně jiného," popsala pro ŽivotvČesku.cz Monika Binias, čeho si na svém životním partnerovi cení.

"Určitě se to projeví i v intimním životě, koneckonců o tom bylo napsáno mnoho odborných textů. Samozřejmě se občas stane, že někdo je starý už ve dvaceti, potom to nefunguje, ale na druhou stranu jsou lidé, jako jsou třeba moji rodiče, kterým to v posteli klape celoživotně. Myslím, že pro ženu kolem těch 45 let je pravidelný sex možná ještě důležitější než třeba ve dvaceti. Všechny ty hormony, stárnutí a další věci se pak daleko lépe snáší," uvedla pro ŽivotvČesku.cz influencerka, která si na nedostatek pozornosti ze strany svého muže rozhodně nemůže stěžovat. Podobně spokojený vztah tak může čekat také Lucii Vondráčkovou, pokud pár ustojí počáteční vlnu kritiky veřejnosti.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.