Lucie Vondráčková poprvé promluvila o vztahu s Petrem Vojnarem. Je nám spolu fajn, ale ještě si mě nezískal, prozradila

Zpěvačka Lucie Vondráčková
Zpěvačka Lucie Vondráčková
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 9. 2021

Vztah mezi moderátorem Petrem Vojnarem (45) a zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (41) je teprve v začátcích, ale je velmi intenzivní. Pár se dal dohromady po společném natáčení videoklipu a zpěvačka od té doby o vztahu nehovořila. Nyní ale prozradila, jak se s partnerem poznala, jak vztah aktuálně probíhá a proč ještě neplánují budoucnost. "Zatím neplánujeme miminko," prozradil pro ŽivotvČesku.cz už v minulosti Petr Vojnar, s jehož slovy Lucie Vondráčková souhlasí.

Lucie Vondráčková si své soukromí bedlivě střeží a o vztahu s Petrem Vojnarem nyní promluvila poprvé. "Já jsem paní opatrná, o mně se ví, že neříkám nic. Je nám spolu fajn," řekla zpěvačka v pořadu Top Star. Moderátor vztah potvrdil už začátkem srpna. "Ano, mohu to potvrdit. Skutečně spolu s Luckou tvoříme pár. Víc k tomu nechci říkat. Je to citlivé, ale nebudu lhát, že to tak není. K tomu není důvod," řekl pro ŽivotvČesku.cz s tím, že nehodlá lásku tajit.

Moderátor a zpěvačka se poprvé potkali už před delší dobou, jiskra mezi nimi ale přeskočila až později při natáčení videoklipu. "My jsme se seznámili na akci, která dala dohromady šikovné děti, které zpívají a tancují. Tam se mnou Petr dělal rozhovor a já jsem si říkala, že to je chytrý kluk, dával dobré otázky. Pak se nic nedělo a pak jsme se potkali na klipu. Tam jsem si říkala, že dobře hraje. Tak jsme se zase neviděli a pak jsme se viděli," shrnula zpěvačka v pořadu seznámení s Petrem Vojnarem.

"Zjistila jsem, že má brutální humor, který mě baví. Všechno dobrý. Ještě si mě nezískal, mě si bude získávat celý život, já jsem takový náročný element, ale je nám fajn," prozradila Lucie Vondráčková, jak si aktuálně užívá vztah se svalnatým moderátorem, který svou kariéru započal v kapele T-Boyz, jejíž hit Beruška je nezapomenutelný.

Plánování budoucnosti, svatby a dítěte ještě není aktuální. "Já si myslím, že když je někomu s někým dobře, tak to má být sranda, má to být příjemné a máte spolu být rádi. Nevážněla bych v tom, tady se nejedná o žádné plánování budoucnosti. Nemám ráda vztahy, které trvají 2 nebo 3 měsíce a už je to na celý život a plánují se děti. Tady nic takového neprobíhá, nám je prostě dobře a poznáváme se," upřesnila zpěvačka, proč zatím na průběh vztahu v dalších letech nepomýšlí.

Petr Vojnar souhlasí, připustil ale, že ještě jedno dítě by si přál. Zatímco on je otcem malého Sebastiana, Lucie má syny Matyáše a Adama. "Zatím neplánujeme miminko. Já chci ale dítě, Lucka také a když nám to vydrží, tak bychom to chtěli. Jestli dřív svatba nebo dítě, to zatím neřeším, protože dělám věci tady a teď," řekl moderátor pro ŽivotvČesku.cz.

Aktuálně se partneři ještě poznávají, ale mnoho času na sebe kvůli vytíženosti nemají. "Teď je čas na práci a já se jí věnuji na 150 procent, na dalších 250 se věnuji svým dětem. Takže tam není prostor na nic jiného. My nemáme žádný volný čas, takže se vídáme tak, jak můžeme. Ale je hodně fajn, že máme podobnou práci," dodala Lucie Vondráčková v Top Staru.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.