Lucie Vondráčková přiznala, že je opět zamilovaná. Do nového vztahu jde psychicky zjizvená, bude to těžké, řekl psycholog

Zpěvačka Lucie Vondráčková
Zpěvačka Lucie Vondráčková
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 9. 2022

Letos uplynuly čtyři roky od doby, kdy zpěvačce Lucii Vondráčkové (42) její tehdejší manžel, kterým byl hokejista Tomáš Plekanec (39), oznámil, že se chce po sedmi letech rozvést. Důvodem byl mimo jiné i jeho vztah s tenistkou Lucií Šafářovou (35), s níž později založil rodinu. Pro Lucii Vondráčkovou byl rozpad manželství ránou, ze které se dlouho dostávala. Po loňském románku se zpěvákem Petrem Vojnarem (46) nyní promluvila o tom, že je zamilovaná. Psycholog Jeroným Klimeš pro ŽivotvČesku.cz upozornil na to, že nový vztah může být kvůli předešlým událostem komplikovaný.

Po rozchodu v roce 2018, kdy hokejový útočník opustil zpěvačku i s dětmi kvůli jiné ženě, se rozhořela doslova válka. Dvojice řešila nejen majetkové vyrovnání, ale také péči o syny. K dohodě došlo až po čase, kdy se emoce uklidnily.

V současné době je Tomáš Plekanec znovu ženatý a má další dvě děti. Lucie Vondráčková, která rozvod těžce nesla, prožila za čtyři roky jen jeden krátký románek se zpěvákem Petrem Vojnarem.

Až nyní má konečně partnera, se kterým je opět šťastná, jak prozradila na otevření fitness centra minulý týden pro deník Blesk. "Užívám si stav zamilovanosti, je to to nejhezčí období. Jsme tak nějak všichni spokojení a šťastní. Já se červenám, když o tom mluvím, už dost," prozradila.

Renomovaný psycholog Jeroným Klimeš, který se zabývá mezilidskými vztahy, popsal, jak je obtížné se po rozpadu manželství znovu zamilovat a naučit se věřit někomu dalšímu.

"Po rozchodu by se měl člověk opět zamilovat zhruba po roce až dvou. Komu se to nepodaří do oněch dvou let, tam hrozí, že to tak může mít až do smrti. Že nebude schopen se zamilovat do někoho jiného. Uvedu příklad. Jedné mé klientce dělal bývalý muž ze života peklo ještě 10 let po ukončení vztahu. Pak se ale najednou zamiloval do sousedky, která tam celou tu dobu byla, jen on nebyl schopný navázat nový vztah. A byl klid. Někdy to trvá i tak dlouho. Takže Lucce Vondráčkové gratuluji, že to dokázala," promluvil o těžkostech navazování nových vztahů pro ŽivotvČesku.cz odborník.

Nabízí se však otázka, zda může půvabná blondýnka po zradě od bývalého manžela ještě někomu absolutně věřit. I na to má psycholog jasnou odpověď, která se známé dabérce, jež v minulosti chodila například s hereckým kolegou Michalem Dlouhým (53) nebo bývalým krasobruslařem Tomášem Vernerem (36), nebude moc líbit.

"Čím víc rozchodů máte za sebou, tím je větší pravděpodobnost, že další vztah nevydrží. Je obtížnější někomu začít věřit. Lucka jde do nového vztahu psychicky zjizvená, nechme se překvapit, jak to dopadne," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jeroným Klimeš a zpěvačce doporučil nového partnera držet stranou od zájmu veřejnosti a médií.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.