Lucie Vondráčková promluvila o nové lásce. Její slova dokládají, že vztah s Petrem Vojnarem je minulostí

Nextfoto
Zpěvačka, herečka a dabérka Lucie Vondráčková
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 28. 1. 2022

Zpěvačka a příležitostná herečka Lucie Vondráčková (41) je známá tím, že si velmi střeží své soukromí. O vztahu s Petrem Vojnarem (45) mluvila málo, podobný přístup zaujala k otázkám na jejich rozchod. Svým fanouškům na sociálních sítích ale naznačila, že je lásce konec. "Počkejte za měsíc. Budou věci, které budou následovat," řekla pro ŽivotvČesku.cz na přímý dotaz, jak to nyní se sympatickým moderátorem má.

Když jsou dva lidé rozdílní, tak se často stává, že do sebe zapadnou jako dvě kostičky puzzle a mají spolu krásný vztah. Moderátor Petr Vojnar a Lucie Vondráčková spolu tvořili hodně nesourodý pár. Objevovaly se dokonce spekulace, že o skutečnou lásku a erotické vzplanutí nejde, že si hrají na zamilovanou dvojici jen kvůli společným pracovním aktivitám. "To je nesmysl," řekla zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz, když se redakce zeptala, zda spolu opravdu byli jen kvůli promování společné práce.

Lucie Vondráčková je pověstná tím, že s novináři komunikuje pouze o své práci. Výjimečně dává rozhovor o tom, jak se cítí jako matka dvou synů, které má s hokejistou Tomášem Plekancem (39). O vztahu s Petrem Vojnarem toho ale nikdy moc neřekla, nechtěla potvrdit ani to, že už spolu netvoří pár.

"Já se chci vyjadřovat ke své práci, ne k tomu, o čem se spekuluje. Mně je jedno, o čem se spekuluje. Počkejte za měsíc. Budou věci, které budou následovat. Počkejte do března," uvedla Lucie Vondráčková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že nyní není vhodná doba, aby jasně řekla, zda s Vojnarem ještě je, či už není. Podle informací ŽivotvČesku.cz by v březnu veřejnost měla zjistit, o co v tomto podivném vztahu šlo.

Svým fanouškům na Instagramu ale přeci jen zpěvačka naznačila více. Začala mluvit o své budoucí lásce a jak to bude dělat, až se znovu zamiluje. A také se vymezila proti kritikům, kteří negativně hodnotili album Láskokvěty.

"Rozhodně se nedá říct, že by Lucii Vondráčkové chyběla píle a odhodlání. Už od dob, kdy coby dívenka v rozpuku na televizní obrazovce zpěvavě škytala, že to co, to co, to co ona ráda, je marmeláda, pravidelně zásobuje své věrné dalšími a dalšími hezkými melodickými písničkami výhradně o lásce. Lucie to nepochybně myslí upřímně, v jejím procítěném projevu s permanentní slzou na krajíčku není ani stopa nadhledu. Nedostatek soudnosti a vkusu se dal jakžtakž tolerovat u nezralého a nezkušeného mládí, ale od čtyřicetileté zpěvačky, matky dvou dětí, by už člověk nějaký posun očekával," rozebral přístup zpěvačky kritik Jindřich Göth v recenzi pro web iDnes.cz.

Zpěvačka se k tvrdé kritice s vtipem sobě vlastním vyjádřila na Instagramu. Kromě obhajoby počinu Láskokvěty rozebírala také přístup bulvárních novinářů k tématu láska.

"Příště, až si dovolím se zamilovat, budu zřejmě muset požádat o svolení a průzkum bulvárního mínění. Co si jako o tomto spojení myslí, jestli se k sobě naše dva světy v dlouhodobé perspektivě hodí a jestli máme v téhle konstelaci na nějakou lásku vůbec právo," napsala Lucie Vondráčková v instagramovém příspěvku.

Podle volby jejích slov a plánování budoucnosti se zdá, že Petr Vojnar už v jejím srdci jako partner nefiguruje. "Nechci nic v souvislosti s tímto dotazem komentovat," odepsal do redakce Petr Vojnar, když byl tázán, jak to dnes s Vondráčkovou mají.

Herec Pierce Brosnan (69) patřil obzvlášť v době, kdy hrál Jamese Bonda, mezi velké miláčk...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu