Lucie Vondráčková se ukázala v novém účesu. Zhodnotil ho stylista hvězd, kterého překvapil

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 3. 2023

V pražském Mánesu byla v polovině týdne otevřena vernisáž Mistři renesance, kde dominovaly repliky slavných uměleckých děl. Na místě se sešla řada slavných tváří. Poprvé od úmrtí milované maminky Nadi Urbánkové (†83) tak vyrazila do společnosti Jana Fabiánová (43). O pozornost si však řekla zejména Lucie Vondráčková (42), která přišla v novém účesu, jenž byl velice netradiční. Pro ŽivotvČesku.cz ho zhodnotil stylista slavných Kája Pavlíček (50).

"Rozhodně Lucka vypadá jinak. Účes je pěkný, ale jsme u ní zvyklí na její blond vlasy. Možná ji tento účes dělá mírně starší, ale rozhodně jí sluší a myslím, že do společnosti, tedy na vernisáž, ho zvolila dobře. Přiznám se, že mě ale mírně tento účes u ní překvapil," zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz účes zpěvačky stylista hvězd s tím, že pokud jde o outfit, byl zvolen velmi úměrně akci.

Zpěvačka Jana Fabiánová se jen těžko smiřuje s událostmi posledních dní, kdy jí zemřela milovaná maminka. Aby netruchlila v koutě, rozhodla se zapojit do společenského života. Na akci potkala řadu známých a v její tváři se odrážel mírný smutek, ale dobrá nálada.

Na vernisáž přišel herec Petr Batěk se svou přítelkyní, podívat se dorazil i Petr Kostka s Carmen Mayerovou, Jan Přeučil s Evou Hruškovou a další.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.