Reklama:

Lucie Vondráčková skončila na zemi. Přítel MMA zápasník ji škrtil jako Vémola

Lucie Vondráčková s přítelem
Lucie Vondráčková s přítelem
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 6. 2024

Takzvaná »Odveta století«, ve které se utkal Karlos Vémola se slovenským rivalem Attilou Véghem, rozvířila bouři emocí nejen u diváků a fanoušků MMA. Zápas se zběsilým tempem oslovil i řadu lidí, kteří se o bojové sporty nezajímají. Téměř vtažena do děje byla den poté i zpěvačka Lucie Vondráčková, na které její partner Zdeněk Polívka názorně předvedl techniku škrcení, kterou použil Karlos Vémola na Attilovi Véghovi. Profesionální MMA zápasník ve videu s křehkou umělkyní »hodil« o zem a ukázal, jak se provádí takzvaný »arm triangle choke«. Úsměvné video zpěvačka sdílela na svém instagramovém profilu. Průběh ostře sledovaného zápasu okomentoval pro ŽivotvČesku.cz trenér MMA David Vyvážil.

Reklama:

Lucie Vondráčková randí s profesionálním MMA zápasníkem Zdeňkem Polívkou už druhým rokem. Na podzim 2022 spekulace o vztahu s mladším partnerem umělkyně sama potvrdila, když sdílela na sociální síti společnou fotografii. Jak se zdá, láska jim pořád kvete a vedle sportovce se zpěvačka a herečka cítí šťastně.

Reklama:

Z nejnovějšího videa je patrné, že se dvojice spolu i hodně nasměje. Zdeněk Polívka chtěl zpěvačce odborně ukázat, jak Vémola v posledních vteřinách zápasu zvítězil na Attilou Véghem pomocí takzvaného arm trianglu. "Pokoušel jsem se své holce ukázat, co je to ten arm triangl," vzal si úvodní slovo zápasník. Poté už se svou milou »praštil« o zem a začal ji naoko škrtit.

Lucie vyvázla ze svárů svého partnera »jen s bolavým žebrem«. Na dramatické chvilky v kleci je ale Vondráčková zvyklá, když sleduje milovaného bijce při zápasech. Na šrámy a krev musí být partnerky zápasníků zkrátka připravené.

Dlouho očekávaný zápas a odvetu, na kterou Karlos Vémola čekal skoro pět let, okomentoval pro ŽivotvČesku.cz špičkový trenér David Vyvážil ze slavného pražského MMA klubu Renegade Prague Gym. 

"Rozhodně nešlo o příběh, který jsme viděli v prvním zápase. Nešlo ani vyloženě o technickou záležitost, ale dalo by se to přirovnat k hospodské bitce. Vémola si šel za vítězstvím, šel si za tím ve svém typickém stylu přes úder a ve druhém kole nasadil Véghovi škrcení –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ takzvaný arm triangle. Z toho se Attila už nedokázal vyprostit. Tím byla celá záležitost skončena," popsal Vémolovo vítězství David Vyvážil.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: