Lucie Vondráčková u módní policie prošla. Stylista hvězd se ale neubránil a šel s pravdou ven kvůli ženskosti

Herečka, zpěvačka a dabérka Lucie Vondráčková
Herečka, zpěvačka a dabérka Lucie Vondráčková
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 12. 2021

V poslední době se koná hodně společenských akcí, které sdružují české celebrity. Křest charitativního kalendáře Nadačního fondu Klíč k úsměvu, který se zaměřuje na problematiku domácího násilí, podpořila také zpěvačka, herečka a dabérka Lucie Vondráčková (41). Oblékla se velmi elegantně a její outfit zhodnotil známý módní znalec Kája Pavlíček. "Za mě mohu říci, že mám rád více ženskosti. Držel bych se spíše jednoduchosti, nejde o model, jenž by si zasloužil nějaké extravagantní doplňky," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Pražskou restauraci Střelecký ostrov zaplnila v první prosincový den řada známých osobností. Akce se konala ve spojitosti s křtem kalendáře, na jehož vzniku se podílely některé české hvězdy – zpěvák Michal David (61), herečka a moderátorka Eva Decastelo (43), moderátorka Monika Leová (30) nebo třeba »superstárista« Miro Šmajda (33) a Lucie Vondráčková.

Právě současná partnerka Petra Vojnara a maminka synů Matyáše (10) a Adama (6), které má z předchozího manželství s Tomášem Plekancem, se tentokrát ukázala ve společnosti v kostýmku a svým odborným okem ji zhodnotil známý vizážista a stylista hvězd Kája Pavlíček .

Více ženskosti by neškodilo, doplňků netřeba

"Její outfit mi nevadí. Ale možná bych raději zvolil jinou barvu než černou, nicméně kostým mi u Lucie nepřijde vůbec špatný. Na látce je vidět jemný proužek, ten vzorek budí dojem stylu à la třicátá léta. Má hezkou figuru a sluší jí to, ten styl doplňují lodičky… Boty, které si vybrala, mi přijdou vhodně zvolené. Lepší, než kdyby k tomu měla kozačky. Nejsem proti tomu, co zvolila za model, ale Lucka se mi líbí především v něčem, co působí na první pohled opravdu více žensky. Na křtu kalendáře se ukázala ve volně rozpuštěných vlasech s jemným make-upem, vlastně proč ne," vyjádřil se k tomu, co oblékla oblíbená zpěvačka, která v letošní hudební anketě Česky Slavík 2021 obsadila překvapivě až čtvrté místo.

Podle slov Káji Pavlíčka letošní zima přeje pastelovým barvám, které jsou aktuálně velmi trendy. Jde například o béžovou nebo pistáciovou, které se nosí nejen na svetrech, sukních, bundách, ale i na botách. Přesto ženy stále hodně volí tmavé barvy a především černou, přestože ta jim zbytečně přidává roky – na tvář totiž vrhá stíny a zviditelňuje vrásky.

V případě kostýmku Lucie Vondráčkové nebyly nutné žádné výrazné doplňky, který by příliš »roztříštily« celkový dojem. I když jeden decentní prvek by módní guru českých celebrit přeci jen ocenil.

"U Lucie bych to s nějakými šperky určitě nepřeháněl. Držel bych se spíše jednoduchosti, nejde o model, jenž by si zasloužil nějaké extravagantní doplňky. Možná snad jedině brož třeba na klopu saka nebo něco podobného, co by celý outfit lehce oživilo, ale vyloženě necítím, že by to tam muselo být," dodal Kája Pavlíček, který nebyl vůči neteři ikonické legendy české hudební scény Heleny Vondráčkové (74) příliš kritický a vyzdvihl především přednosti jejího modelu, kterému scházelo jen pár drobných detailů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.