Reklama:

Lucie z Výměny manželek, která byla ve vězení a v televizi připravovala houskové knedlíky bez housek, je dnes blondýna. Stala se terčem vtipálka na silnici

Autor: Instagram |
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 8. 2023

Poměrně hlučná a nezapomenutelná maminka z Výměny manželek Lucie, která se proslavila mimo jiné tím, že houskový knedlík se připravuje zásadně bez housky, a také vztahem s mužem odsouzeným za vraždu, sama letos strávila téměř dva měsíce ve vězení, ale především aktuálně má jinou vizáž - je z ní blondýna. Na internetu také koluje video, které zachycuje, jak se kontroverzní účastnice reality show stala terčem neznámého vtipálka, který jí připomenul její legendární hlášku z pořadu. Pro ŽivotvČesku.cz režisérka »Výměny« Jana Rezková uvedla, že netušila, jaký osud po natáčení potkal výraznou Lucii.

Reklama:

V roce 2021 na sebe velmi výrazně upozornila Lucie N., která ve Výměně manželek předvedla mezi osmi očima opravdu »pořádné rodeo« - nadávky a silné emoce. Kromě toho se nechtěně během natáčení »Výměny« proslavila také houskovými knedlíky bez housek, které se při svém pobytu v dočasné rodině pokoušela uvařit.

Reklama:

Její čtyři děti musely žít v extrémně zanedbané domácnosti a po odvysílání zmíněné epizody reality show vyšlo najevo, že má kontroverzní maminka další čtyři potomky, kteří jí ovšem byli odebráni a nyní by měli údajně být v péči svých otců.

Jedné z vůbec nejkontroverznějších soutěžících televize účast v pořadu štěstí nepřinesla - kvůli jejímu výstupu v reality show se o ni začala před časem zajímat sociálka, sama pak skončila ve vězení. Za mříže v Ruzyni ji mělo na 55 dní dostat vyhrožování smrtí - uvedla to sama na začátku roku.

V současnosti je podle všeho z vězení mnohonásobná matka venku. Je blond a stala se terčem vtipálků. Video, které si lze přehrát výše, je toho důkazem. V něm si z účastnice reality show neznámý autor dělá legraci - zejména upozorňuje na její gastro um z reality show ohledně houskového knedlíku bez housek, když se Lucie z okna vozu dotazuje, zda neví, kde by mohl sehnat houskové knedlíky.

Redakce ŽivotvČesku.cz se dotázala kreativní režisérky Výměny manželek Jany Rezkové, zda má nějaké bližší informace ohledně pobytu Lucie ve vězení. "To je pro mě novinka, vůbec nic o tom nevím. S Lucií již nějakou dobu nejsme v kontaktu," uvedla pro ŽivotvČesku.cz na dotaz. Podle dalších zjištění redakce měla účastnice Výměny manželek nastoupit do vězení letos 28. dubna, propuštěna měla být 17. června.

Lucie z Výměny manželek
Lucie z Výměny manželek
Foto: Se svolením TV Nova
Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: