Lucius a Draco Malfoyovi z Harryho Pottera se pochlubili společnou fotkou. Jason Isaacs vyjádřil, jak moc je na Toma Feltona pyšný

Jason Isaacs a Tom Felton
Jason Isaacs a Tom Felton
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 9. 2022

Herci Jason Isaacs (59) a Tom Felton (34) se proslavili jako Lucius a Draco Malfoyovi ve filmové sérii Harry Potter. Díky těmto rolím mezi nimi vzniklo ve skutečnosti přátelství, a když mají příležitost, rádi se setkají. Své poslední setkání nyní zdokumentovali na Instagram. Ve speciálu Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts Jason Isaacs odhalil, že ho jeho mladší kolega má rád i přesto, že ho při natáčení nehezky zranil.

Filmová hvězda Tom Felton už dávno není Dracem Malfoyem, snobským zmijozelským studentem školy čar a kouzel. Stejně tak Jason Isaacs už dávno není jeho otcem, přívržencem Lorda Voldemorta. Oba prošli od posledního společného natáčení výraznou proměnou a především představitel staršího z klanu je bez kostýmu velmi sympatický muž.

Na natáčení mezi Tomem Feltonem a Jasonem Isaacsem vznikl vztah, který by se dal skoro popsat jako takový, který mezi sebou běžně mívají otci a synové. A to i přesto, že první společné natáčení nebylo pro jednu stranu zrovna příjemné a neobešlo se úplně beze slz. Zdá se, že dávná nehoda byla odpuštěna a dnes je z ní jen humorná historka.

"Toma jsem zbožňoval od chvíle, kdy jsem ho poprvé viděl. Byl skutečné zlatíčko. Ale v jedné scéně jsem ho měl svou holí s hadí hlavou praštit přes ruku, aby nic neosahával. Já jsem nicméně netušil, jak ostré má ten had zuby, které se mu zabodly přímo do dlaně. Začal jsem se mu omlouvat, byla to nehoda. On se na mě koukl se slzami v očích a řekl, že to nevadí, že je to dobré pro film," řekl Jason Isaacs v pořadu Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts.

Tom Felton nyní hraje v divadle, skládá vlastní hudbu a také mu vychází kniha. Za to všechno je na něj Jason Isaacs velice pyšný a v divadle ho byl i navštívit, aby se s ním po delší době vyfotil. Na společném snímku vypadají oba spokojeně, ale také je důkazem, že obsadit zrovna tyto herce do rolí otce a syna byl velmi dobrý nápad.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.