Luděk Sobota slaví narozeniny. Oslavy mě vyčerpávají, říká. Prozradil, jaký dojemný dárek dostal od manželky

Herec Luděk Sobota
Herec Luděk Sobota
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 5. 2021

Oblíbený herec Luděk Sobota dnes slaví 78. narozeniny. Oslavy v posledních letech příliš nevyhledává a proto si udělá klidný večer doma při sledování televize. Stejně jako značná část národa, i herec a dabér bude sledovat hokejový zápas mezi Českem a Švédskem. Pochlubil se, co mu k narozeninám dala manželka. "Teď jsem dostal od mé ženy krásný dárek, takovou zvětšeninu mého dědečka, kterého jsem měl strašně rád," řekl herec pro ŽivotvČesku.cz.

Luděk Sobota patří mezi slavné osobnosti, které narozeniny nijak významně neřeší. Herec známý z kinematografických klenotů, jako jsou filmy Jak dostat tatínka do polepšovny či Zítra to roztočíme, drahoušku...!, narozeninový den stráví poklidně, na večer má navíc program díky hokejovému mistrovství jasný.

"Já v poslední době už nějak moc neslavím, protože mě ty oslavy trochu vyčerpávají a unavují. Navíc dneska hrajeme hokej proti Švédům, ten je hrozně důležitý, takže já se budu dívat večer na hokej," řekl pro ŽivotvČesku.cz oslavenec Luděk Sobota.

Už dlouhá léta žije Luděk Sobota v manželství s manželkou Adrianou. Byla to právě ona, kdo mu dal ten nejkrásnější dárek, jaký si herec mohl přát. Dostal nádherně zpracovanou vzpomínku na člena rodiny, který mu byl velmi blízký.

"Teď jsem dostal od mé ženy krásný dárek, takovou zvětšeninu mého dědečka, kterého jsem měl strašně rád. Žena z toho udělala obraz, který si někam pověsím. Já jsem toho dědečka miloval a ona to někde našla, je skvělé, že ho mám. Kdysi jsem měl fotografii, můj otec s dědou se moc rádi neměli, tak nevím, jestli mi ji otec někam nezahrabal. Ztratil jsem ho, ale najednou ho zase mám," dodal Luděk Sobota pro ŽivotvČesku.cz.

Zpěvačka Helena Vondráčková (74) patří desítky let k hudebním ikonám, které nestárnou. Nav...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.