Luke Perry by byl pyšný. Jeho syn Jack vyrostl a nezapře podobu s otcem. Ve 23 letech slaví úspěchy v ringu

Luke Perry syna Jacka podporoval v jeho snu stát se wrestlerem
Luke Perry syna Jacka podporoval v jeho snu stát se wrestlerem
Foto: Profimedia.cz

Odchod hollywoodského herce Luka Perryho (†52) byl v roce 2019 velkou tragédií, se kterou se veřejnost velmi těžce smiřovala. Jeho dvě děti – mladší Sophie (20) a třiadvacetiletý Jack už jsou dospělé a oba sourozenci si budují svou kariéru a určují životní směr, kterým se vydají. Právě starší Jack Perry je profesionální wrestler, který sbírá jeden úspěch za druhým.

Luke Perry zemřel v nemocnici 4. března 2019 ve věku 52 let na masivní cévní mozkovou příhodu a jeho rodina po jeho ztrátě prožívala těžké časy. Během desetiletého manželství s herečkou Rachel Sharp se stal dvojnásobným otcem prvorozeného syna Jacka a poté dcery Sophie. Prožil s nimi jejich dětství a roky puberty, ale už neměl to štěstí, aby je vidět dospět.

Herec byl vždy velkým fanouškem wrestlingu, jemuž se rozhodl profesionálně věnovat jeho syn Jack. Dodnes je otci vděčný za to, že ho v jeho snu podporoval a povzbuzoval.

"Bylo skvělé mít někoho, s kým o tom můžu mluvit. Myslím se, že herectví a wrestling jsou v mnoha ohledech podobné. Ale podle mě to jsou profese, které chce dělat teoreticky docela hodně lidí v době, kdy jsou mladší. Později to však vzdají. Proto bylo úžasné mít vedle sebe někoho, kdo dotáhl svůj dětský sen být hercem a realizoval ho," popsal vztah k otci a jejich vzájemné pouto Jack Perry, jak cituje Fox News.

Jack Perry tedy vyrostl jako fanoušek wrestlingu a svou kariéru v tomto sportu zahájil v roce 2015 na Underground Empire Wrestling´s, West Coast Cruiser Cup 2015 jako Nate Boy. Právě tam se zrodila jeho současná přezdívka Jungle Boy (v překladu Chlapec z džungle), protože svými divokými kudrnami a vzezřením lidem připomínal Tarzana. Ještě před otcovým úmrtím podepsal v lednu 2019 smlouvu s All Elite Wrestling (AEW) a Luke Perry na něj byl nesmírně pyšný a fandil mu.

Současná pandemická situace zkomplikovala i konání zápasů a jejich průběh. "Pokaždé musíme být testováni. Je to velmi bezpečné," uvedl mladý syn Luka Perryho. V roce 2019, kdy Jackův otec zemřel, se mladý zápasník účastnil v ringu souboje s hercem Davidem Arquettem (49), který chtěl podpořit poslední vzpomínku a uctít památku zesnulého Perryho. Zápas tedy proběhl na jeho počest.

Podoba Jacka se slavným otcem je v některých výrazech a pohledech zřejmá a 23letý wrestler nezapře, že má geny Luka Perryho. Ten ho odmala podporoval v jeho snu a tak by byl dnes na syna, který zahájil úspěšnou kariéru v jeho oblíbeném sportu, určitě hrdý.

Z manželství americké herečky Jennie Garthové (49) a hvězdy Stmívání Petera Facinelliho (4...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.