Má svaly, pohlednou tvář a talent. Krasavec Hollywoodu Ryan Gosling je idolem žen, které sám uctívá

Ryan Gosling velmi obdivuje ženy
Ryan Gosling velmi obdivuje ženy
Foto: Profimedia.cz

Ryan Gosling (40) je hercem už od dětství, kdy vystupoval v pořadu pro dospívající s názvem Bojíte se tmy?. Od té doby se výrazně posunul, dokonce až k nominacím na Oscara a k získání Zlatého glóbu, především má ale velkou přízeň žen. Tu si vysloužil řadou rolí v romantických filmech, v jakých si v minulosti divačky zamilovávaly Richarda Gerea (71).

Hlavním lákadlem žen v romantických filmech z 80. a 90. let byl Richard Gere, který byl hollywoodským miláčkem. Ten se dnes už do rolí ambiciózních a pohledných mladíků nehodí a tak musela být nalezena adekvátní náhrada. Zdá se, že tou je Ryan Gosling.

Největšího úspěchu se Gosling dočkal v roce 2004, kdy natočil velmi oblíbený romantický film Zápisník jedné lásky. Tam ukázal talent, citlivost, ale i vytvarované mužné tělo a pronikavé oči. Z v podstatě neznámého muže se stal dámský idol. V soukromém životě je Gosling feminista, což mu přidává u ženského publika plusové body.

"Ženy jsou lepší než muži. Jsou silnější a vyvinutější," řekl nový hollywoodský miláček v rozhovoru pro magazín Evening Standard. Magazín People každoročně zveřejňuje žebříček zvaný Sexiest Man Alive, tedy Nejpohlednější muži světa. Je málo známým faktem, že první místo lze odmítnout, stejně jako umístění, což Gosling několikrát udělal. Podle deníku Independent prohlásil, že se na podobný titul cítí moc vážně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.