Má za sebou liposukci. Tohle zocelené tělo si teď hýčká Lucie Vondráčková. Moderátor Petr Vojnar prozradil, jak často cvičí

Moderátor Petr Vojnar
Moderátor Petr Vojnar
Foto: Se svolením Petra Vojnara
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 8. 2021

Moderátor Petr Vojnar (45) kvůli akutní operaci, kterou podstoupil letos v lednu, ztratil na váze. Do té doby ovšem na něm svaly jen hrály. I teď chodí pravidelně do fitness centra, ale stále není po zákroku, kdy mu lékaři v pražské Ústřední vojenské nemocnici odebrali žlučník, v nejlepší kondici. "Cvičím pětkrát týdně, ale v současnosti jen lehce, aby nedošlo ke zranění," řekl pro ŽivotvČesku.cz partner zpěvačky Lucie Vondráčkové (41).

Do doby, než Petr ulehl na operační stůl, byl ve skvělé formě. "Cvičení mě baví, ale před zákrokem jsem neměl problém budovat postavu. Teď je to spíš o protahovaní, aby mě nebolela záda a abych nevypadl úplně z kondice. Těžké váhy rozhodně nemohu zvedat, přeci jen nešlo o banální zákrok," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz sympatický moderátor, který se těší, až bude po zdravotní stránce stoprocentně v kondici.

Není se ale ani čemu moc divit, že zpěvačka podlehla jeho kouzlu. Petr Vojnar je nejen pohotový moderátor, navíc vtipný a vypadá dobře. Nikdy se také netajil tím, že o své tělo pečuje, protože to je, jak sám říká, vizitka muže. I proto si v roce 2013 nechal udělat estetický zákrok, když podstoupil liposukci. "Existují místa, která se zkrátka nedají vycvičit. A zatímco na rukou mi roste svalová hmota bez problémů, s břichem je to horší," zdůvodnil již dříve pro muže netradiční zákrok.

Pokud jde o operační zákroky, tak kromě velmi komplikované v lednu, v roce 2017 prodělal takzvanou osteotomii, což je protětí kosti, nejčastěji pilou. Slouží k úpravě osové úchylky, prodloužení či zkrácení kosti.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.