Mačkáš mi hada nezopakovala, ale končí s nimi. Jana z Výměny přiznala krizi v novém vztahu, odsunula svatbu a ukázala vánoční dárek

Jana Röbisch z Výměny manželek
Jana Röbisch z Výměny manželek
Foto: Se svolením Jany Röbisch
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 11. 2023

Ve Výměně manželek svého někdejšího partnera okřikla, ať jí nemačká hada. Řeč je o účastnici kontroverzního dílu reality show Janě, která pro ŽivotvČesku.cz přiznala, že se současným partnerem, s nímž je několik měsíců, si prošla krizí. Zároveň se pochlubila vánočním dárkem, který podle jejích slov nahradil doposud milované plazy. "Splnila jsem si sen. Mám vlastního koně a končím s hady," uvedla pro ŽivotČesku.cz někdejší účastnice show, ve které si dvě ženy »prohodí« své domácnosti.

Jana již řadu let se svými dcerami žije v sousedním Německu. Před časem poznala nového partnera, se kterým se před pár měsíci zasnoubila. Následně si ale partneři prošli krizí.

"Byla trochu krize, ale jsme zase spolu, jen jsme to teď všechno trochu pozměnili, aby nám vše vyhovovalo oběma," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz sympatická blondýna s tím, že tak došlo i na odsunutí svatby. Tentokrát ale na svého partnera nekřičela, jako to udělala v minulosti. Mnozí si zcela jistě totiž vzpomenou na moment, kdy Jana okřikla ve Výměně někdejšího partnera Romana, ať jí nemačká hada, když se s ním v závěru pořadu setkala. Byl to jeden z posledních momentů, kdy ještě dvojice tvořila pár - po natáčení nakonec došlo na rozchod.

Někdejší účastnice reality show se zároveň pochlubila vánočním dárkem, který si nadělila s mírným předstihem. "Na Vánoce se těším a budeme všichni společně, tedy já, přítel a mé dcery. A protože já už mám dárek vyřešený, tak teď se dočkají i moje holky. Mají ode mě slíbeného poníka, tak se těší a myslím, že letošní Vánoce si opravdu užijeme," dodala pro ŽivotvČesku.cz Jana s tím, že koně si celý život přála, jeho pořízení je tak důvod, proč se rozhodla skoncovat s hady.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.