Maggie ze seriálu Chůva k pohledání: Dětská hvězda rozkvetla v atraktivní blond čtyřicítku

Herečka Nicolle Tom neztrácí půvab
Herečka Nicolle Tom neztrácí půvab
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 10. 2020

Americká herečka Nicolle Tom (42) si získala popularitu jako nejstarší dcera bohatého producenta v oblíbeném sitcomu Chůva k pohledání. Pohledná blondýnka se proměnila v krásnou ženu a stárnutí na ní není téměř vůbec znát.

Představitelka mazané Maggie Sheffieldové patřila po boku Francine »Fran« Drescher (63) k oblíbeným postavám komediálního seriálu Chůva k pohledání. Ten vypráví o trojici dětí zámožného vdovce Maxwella Sheffielda, které dostane do péče osobitá prodavačka kosmetiky Fran Fine coby rodinná chůva. Seriál se vysílal v osmdesáti zemích po celém světě a získal obrovskou popularitu nejen díky vtipným hláškám a dobře napsanému scénaři, ale i skvělému hereckému obsazení. O český dabing »slušňačky« Maggie se postarala zkušená dabérka Anna Suchánková (36).

Blondýnka z amerického Hindsdalu objevila lásku k herectví díky výuce na umělecké akademii Young Actors Space (YAS), která sdružuje mladé herecké talenty už 40 let. Ve 13 letech pak byla obsazena do role Ryce Newtonové v rodinné komedii Beethoven a jejím pokračování Beethoven 2. V roce 1993 pak následovala slavná postava Margaret »Maggie« Sheffieldové.

Herečka Nicolle Marie Tom má dva sourozence, bratra-dvojče Davida (42) a starší sestru Heather (44), která je jí i jako tmavovláska hodně podobná. Na oba je náležitě pyšná, získali totiž mimo jiné cenu Emmy za herecké výkony v pořadu Mladí a neklidní z produkce televizní stanice CBS. Tom byla dlouhá léta představitelkou spíše komediálních rolí, ale dramatický talent prokázala jako psychicky týraná dívka Ruth Greyová ve filmu Nelehký život. Dnes je z ní atraktivní čtyřicátnice, která zůstává neuvěřitelným způsobem »nestárnoucí«. Pořád vypadá skvěle a rozhodně byste neměli problém v její tváři rozpoznat známou dívku z oblíbených filmů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.