Reklama:

Majk Spirit s rodinou opustili Slovensko a přestěhovali se do Prahy. Cítím, že to nejlepší teprve přijde, uvedl

Mike Spirit
Mike Spirit
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 7. 2023

Slovenský rapper Majk Spirit (38) opustil rodné Slovensko a přestěhoval se i s téměř tříletou dcerou a manželkou Mariou do České republiky. Oblíbený muzikant to uvedl na svém instagramovém profilu a napsal, co pro něho stěhování do nového domova znamená.

Reklama:

Majk Spirit, vlastním jménem Michal Dušička, prožívá velkou životní změnu. Rodák z Bratislavy opouští Slovensko a s celou rodinou se přesouvá do Prahy. O velkém životním kroku informoval veřejnost na svém profilu na sociální síti Instagram.

"Tento týden jsme se přestěhovali do Prahy," napsal slavný muzikant v neděli v podvečer. A pokračoval, co si od nového domova v Česku slibuje. "Těším se na nové příležitosti a novou inspiraci, na nové spolupráce a nové byznysy, nová přátelství a nové vibes… opravdu cítím, že to nejlepší teprve přijde," uvedl muzikant, jenž má na kontě několik hudebních ocenění.

Reklama:

Se svou ženou - bývalou modelkou Mariou - vychovává téměř tříletou dceru Ariu, která je rodičům velmi podobná. Vztah Majka a Marie měl rychlý spád. Rapper, který dlouho nemohl narazit na tu pravou, oznámil zásnuby s ukrajinskou přítelkyní v lednu 2020. V červenci potom pár oznámil, že čekají miminko, a o několik dní později - 17. července 2020 - se zamilovaní snoubenci vzali.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: