Malá Alex Marešová miluje květiny. Pyšný tatínek Leoš Mareš zveřejnil dojemné video, které chytne za srdce nejednu ženu

Autor: Instagram Leoše Mareše |
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 9. 2022

V březnu letošního roku do rodiny moderátora a příležitostného zpěváka Leoše Mareše (46) přibyla dcera Alex. Holčička roste jako z vody a svou roztomilostí si získala srdce sledujících na sociálních sítích. Tatínek a maminka, influencerka Monika Marešová (41), jsou na ni jistě právem hrdí. "Jestli bude Alex vtipná po Leošovi a krásná po své mamince, tak je lituji, protože budou muset odhánět houfy nápadníků ode dveří a rozhodně se nezastaví," uvedl pro ŽivotvČesku.cz kolega Leoše Mareše, zpěvák Julián Záhorovský (37), když Alex nedávno oslavila půl roku na světě. Nyní se moderátor pochlubil videem, ve kterém si se svou dcerou užívá návštěvu botanické zahrady.

Na svém instagramovém profilu nyní pyšný otec ukázal video, na kterém je malá Alex zcela zaujatá pozorováním rostlin v botanické zahradě. "Botanická zahrada je nejvíc. Kam se zatím hrabe ZOO, my prostě chodíme na stromečky," okomentoval milou vzpomínku Leoš Mareš, který je již trojnásobným otcem.

S manželkou Monikou Marešovou, za svobodna Koblížkovou, se brali v roce 2018. Malá Alex je jejich první společné dítě. Monika se přitom stala maminkou poprvé, zatímco Leoš má již z předchozího vztahu dva dospívající syny, Matěje a Jakuba.

Z videa je patrné, že malá Alex roste jako z vody. Není divu, protože nedávno oslavila již půl roku na světě. "Jestli bude Alex vtipná po Leošovi a krásná po své mamince, tak je lituji, protože budou muset odhánět houfy nápadníků ode dveří a rozhodně se nezastaví. Leoše znám a sleduji ho na Instagramu a musím mu vyslovit poklonu, že dceru má krásnou, dokonce bych řekl, že mu je dost podobná," poblahopřál jí skrze ŽivotvČesku.cz Julián Záhorovský, který se s Leošem Marešem zná z dob, kdy soutěžil v roce 2004 v první české SuperStar.

Moderátor Leoš Mareš
Moderátor Leoš Mareš
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.